lat|eng
Насловна   >   Пионири/Финални турнир Београдска лига У14   >   КК Земун 4 - КК Парагон (Лазаревац)
(90938) 16.06.2024
Пионири/Финални турнир Београдска лига У14
КК Земун 4
78
КК Парагон (Лазаревац)
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.06.2024
12:30:00
Бранко Радичевић (Бољевци)
Петар Јанкулоски, Видан Перуничић, . Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5