lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Финални турнир Београдска лига   >   КК Еко Спорт 2 - ОКК Београд 2
(90951) 14.06.2024
Јуниори/Финални турнир Београдска лига
КК Еко Спорт 2
77
ОКК Београд 2
65
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.06.2024
18:30:00
Балон Мајдан
Антоније Луковић, Петар Јанкулоски, . Делегат: Алекса Симић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5