lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Финални турнир Београдска лига   >   ЖКК Беостајл - ЖКК Мондо Баскет 2
(90965) 29.06.2024
Пионирке/Финални турнир Београдска лига
ЖКК Беостајл
48
ЖКК Мондо Баскет 2
39
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.06.2024
17:20:00
Граовац (Батајница)
Алекса Штрбац, Милош Николић, . Делегат: Милан Раденковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5