lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Финални турнир Београдска лига   >   ЖКК Див Баскет 2 - ЖКК Кораћ Академија 011 - 2
(90966) 29.06.2024
Пионирке/Финални турнир Београдска лига
ЖКК Див Баскет 2
32
ЖКК Кораћ Академија 011 - 2
55
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.06.2024
15:20:00
Граовац (Батајница)
Алекса Штрбац, Милош Николић, . Делегат: Стеван Радић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5