lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига/Група 1
1.КК ББ Баскет (Младеновац)12111720:37923
2.КК Ас Баскет 21293653:44821
3.КК Рас 51284543:42320
4.КК Скадарлија1266449:46818
5.ШКК Звездара 21156508:37616
6.КК Умка Џез1248301:46616
7.КК Беко 61147444:47215
8.КК Беостајл 212012249:83512
55857 КК Рас 5 : КК Скадарлија
28.04.2018
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
55858 ШКК Звездара 2 : КК ББ Баскет (Младеновац)
28.04.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55859 КК Беостајл 2 : КК Умка Џез
29.04.2018
14:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55860 КК Беко 6 : КК Ас Баскет 2
29.04.2018
15:15
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
55809 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Скадарлија 63 : 20
13.01.2018
15:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55810 КК Умка Џез : КК Рас 5 31 : 19
14.01.2018
18:10
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
55811 КК Ас Баскет 2 : ШКК Звездара 2 64 : 45
14.01.2018
10:45
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55812 КК Беко 6 : КК Беостајл 2 72 : 28
14.01.2018
15:15
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
55813 КК Скадарлија : КК Беостајл 2 60 : 19
21.01.2018
12:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55814 ШКК Звездара 2 : КК Беко 6 51 : 32
21.01.2018
14:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55815 КК Рас 5 : КК Ас Баскет 2 48 : 51
20.01.2018
13:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
55816 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Умка Џез 74 : 19
20.01.2018
14:10
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55817 КК Умка Џез : КК Скадарлија 32 : 30
28.01.2018
18:15
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
55818 КК Ас Баскет 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 58 : 62
28.01.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55819 КК Беко 6 : КК Рас 5 47 : 65
28.01.2018
15:15
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
55820 КК Беостајл 2 : ШКК Звездара 2 16 : 97
28.01.2018
15:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55821 КК Скадарлија : ШКК Звездара 2 30 : 24
20.02.2018
20:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55822 КК Рас 5 : КК Беостајл 2 83 : 11
18.02.2018
12:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
55823 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Беко 6 56 : 31
18.02.2018
14:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55824 КК Умка Џез : КК Ас Баскет 2 22 : 25
18.02.2018
18:15
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
55825 КК Ас Баскет 2 : КК Скадарлија 42 : 30
25.02.2018
10:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55826 КК Беко 6 : КК Умка Џез 25 : 29
25.02.2018
15:15
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
55827 КК Беостајл 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 19 : 73
25.02.2018
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55828 ШКК Звездара 2 : КК Рас 5 52 : 22
24.02.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55829 КК Скадарлија : КК Рас 5 26 : 46
04.03.2018
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55830 КК ББ Баскет (Младеновац) : ШКК Звездара 2 55 : 24
04.03.2018
15:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55831 КК Умка Џез : КК Беостајл 2 36 : 24
04.03.2018
18:10
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
55832 КК Ас Баскет 2 : КК Беко 6 65 : 23
03.03.2018
11:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55833 КК Беко 6 : КК Скадарлија 56 : 26
10.03.2018
09:30
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
55834 КК Беостајл 2 : КК Ас Баскет 2 16 : 81
10.03.2018
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55835 ШКК Звездара 2 : КК Умка Џез 41 : 12
10.03.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55836 КК Рас 5 : КК ББ Баскет (Младеновац) 41 : 39
11.03.2018
11:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
55837 КК Скадарлија : КК ББ Баскет (Младеновац) 39 : 63
17.03.2018
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55838 КК Рас 5 : КК Умка Џез 47 : 30
17.03.2018
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
55839 ШКК Звездара 2 : КК Ас Баскет 2 46 : 52
17.03.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55840 КК Беостајл 2 : КК Беко 6 27 : 49
18.03.2018
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55841 КК Беостајл 2 : КК Скадарлија 21 : 66
25.03.2018
15:45
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55842 КК Беко 6 : ШКК Звездара 2
01.01.2018
55843 КК Ас Баскет 2 : КК Рас 5 56 : 30
25.03.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55844 КК Умка Џез : КК ББ Баскет (Младеновац) 17 : 36
25.03.2018
18:15
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
55845 КК Скадарлија : КК Умка Џез 38 : 30
31.03.2018
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55846 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Ас Баскет 2 60 : 43
01.04.2018
17:40
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55847 КК Рас 5 : КК Беко 6 46 : 32
01.04.2018
12:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
55848 ШКК Звездара 2 : КК Беостајл 2 75 : 19
31.03.2018
13:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55849 ШКК Звездара 2 : КК Скадарлија 31 : 38
15.04.2018
14:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55850 КК Беостајл 2 : КК Рас 5 26 : 60
15.04.2018
15:45
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55851 КК Беко 6 : КК ББ Баскет (Младеновац) 45 : 56
04.04.2018
16:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
55852 КК Ас Баскет 2 : КК Умка Џез 75 : 20
15.04.2018
11:30
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55853 КК Скадарлија : КК Ас Баскет 2 46 : 41
22.04.2018
11:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55854 КК Умка Џез : КК Беко 6 23 : 32
22.04.2018
18:15
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
55855 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Беостајл 2 83 : 23
21.04.2018
15:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55856 КК Рас 5 : ШКК Звездара 2 36 : 22
21.04.2018
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
55857 КК Рас 5 : КК Скадарлија
28.04.2018
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
55858 ШКК Звездара 2 : КК ББ Баскет (Младеновац)
28.04.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
55859 КК Беостајл 2 : КК Умка Џез
29.04.2018
14:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55860 КК Беко 6 : КК Ас Баскет 2
29.04.2018
15:15
Стеван Дукић ( Дантеова 52)