lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига/Група 6
1.КК Вива 214131852:29827
2.КК Рас 414122842:33226
3.КК Гро-Баскет14104670:43724
4.КК Беко 31495606:44223
5.КК Жарково 21459413:53819
6.КК Радивој Кораћ 21459344:59119
7.КК Ас Баскет 714113299:77915
8.КК Карабурма Баскет14113214:82315
56089 КК Радивој Кораћ 2 : КК Жарково 2 12 : 23
13.01.2018
14:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
56090 КК Карабурма Баскет : КК Гро-Баскет 10 : 75
19.01.2018
20:20
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
56091 КК Вива 2 : КК Рас 4 35 : 50
19.01.2018
19:45
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
56092 КК Ас Баскет 7 : КК Беко 3 24 : 77
14.01.2018
09:10
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
56093 КК Жарково 2 : КК Беко 3 37 : 42
20.01.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
56094 КК Рас 4 : КК Ас Баскет 7 73 : 12
20.01.2018
14:40
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
56095 КК Гро-Баскет : КК Вива 2 45 : 70
21.01.2018
12:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
56096 КК Радивој Кораћ 2 : КК Карабурма Баскет 37 : 13
21.01.2018
09:05
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
56097 КК Карабурма Баскет : КК Жарково 2 14 : 61
27.01.2018
17:30
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
56098 КК Вива 2 : КК Радивој Кораћ 2 67 : 14
28.01.2018
12:00
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
56099 КК Ас Баскет 7 : КК Гро-Баскет 42 : 64
03.02.2018
10:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
56100 КК Беко 3 : КК Рас 4 19 : 44
15.02.2018
11:00
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
56101 КК Жарково 2 : КК Рас 4 20 : 56
17.02.2018
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
56102 КК Гро-Баскет : КК Беко 3 40 : 28
17.02.2018
12:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
56103 КК Радивој Кораћ 2 : КК Ас Баскет 7 34 : 19
17.02.2018
14:15
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
56104 КК Карабурма Баскет : КК Вива 2 26 : 67
17.02.2018
17:30
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
56105 КК Вива 2 : КК Жарково 2 86 : 15
25.02.2018
14:00
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
56106 КК Ас Баскет 7 : КК Карабурма Баскет 31 : 35
25.02.2018
11:30
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
56107 КК Беко 3 : КК Радивој Кораћ 2 43 : 19
25.02.2018
10:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
56108 КК Рас 4 : КК Гро-Баскет 37 : 25
24.02.2018
19:20
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
56109 КК Жарково 2 : КК Гро-Баскет 23 : 35
04.03.2018
16:10
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
56110 КК Радивој Кораћ 2 : КК Рас 4 19 : 54
03.03.2018
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
56111 КК Карабурма Баскет : КК Беко 3 16 : 54
04.03.2018
14:00
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
56112 КК Вива 2 : КК Ас Баскет 7 92 : 2
04.03.2018
15:30
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
56113 КК Ас Баскет 7 : КК Жарково 2 19 : 43
10.03.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
56114 КК Беко 3 : КК Вива 2 13 : 39
10.03.2018
09:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
56115 КК Рас 4 : КК Карабурма Баскет 74 : 10
10.03.2018
11:30
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
56116 КК Гро-Баскет : КК Радивој Кораћ 2 49 : 15
10.03.2018
10:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
56117 КК Жарково 2 : КК Радивој Кораћ 2 34 : 38
17.03.2018
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
56118 КК Гро-Баскет : КК Карабурма Баскет 80 : 12
17.03.2018
10:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
56119 КК Рас 4 : КК Вива 2 39 : 51
17.03.2018
12:10
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
56120 КК Беко 3 : КК Ас Баскет 7 67 : 14
18.03.2018
12:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
56121 КК Беко 3 : КК Жарково 2 40 : 22
25.03.2018
10:15
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
56122 КК Ас Баскет 7 : КК Рас 4 18 : 86
24.03.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
56123 КК Вива 2 : КК Гро-Баскет 63 : 23
25.03.2018
18:00
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
56124 КК Карабурма Баскет : КК Радивој Кораћ 2 20 : 54
24.03.2018
14:10
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
56125 КК Жарково 2 : КК Карабурма Баскет 37 : 4
01.04.2018
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
56126 КК Радивој Кораћ 2 : КК Вива 2 9 : 45
01.04.2018
13:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
56127 КК Гро-Баскет : КК Ас Баскет 7 41 : 18
31.03.2018
11:20
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
56128 КК Рас 4 : КК Беко 3 68 : 50
07.05.2018
20:40
13. Гимназија ( Љешка 47)
56129 КК Рас 4 : КК Жарково 2 66 : 13
14.04.2018
14:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
56130 КК Беко 3 : КК Гро-Баскет 39 : 36
15.04.2018
10:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
56131 КК Ас Баскет 7 : КК Радивој Кораћ 2 16 : 39
15.04.2018
09:10
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
56132 КК Вива 2 : КК Карабурма Баскет 65 : 14
15.04.2018
16:30
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
56133 КК Жарково 2 : КК Вива 2 15 : 44
21.04.2018
12:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
56134 КК Карабурма Баскет : КК Ас Баскет 7 14 : 39
22.04.2018
14:15
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
56135 КК Радивој Кораћ 2 : КК Беко 3 21 : 61
22.04.2018
13:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
56136 КК Гро-Баскет : КК Рас 4 32 : 27
21.04.2018
11:20
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
56137 КК Гро-Баскет : КК Жарково 2 52 : 35
28.04.2018
10:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
56138 КК Рас 4 : КК Радивој Кораћ 2 74 : 15
28.04.2018
14:40
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
56139 КК Беко 3 : КК Карабурма Баскет 55 : 13
29.04.2018
12:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
56140 КК Ас Баскет 7 : КК Вива 2 15 : 79
29.04.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
56141 КК Жарково 2 : КК Ас Баскет 7 35 : 30
07.05.2018
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
56142 КК Вива 2 : КК Беко 3 49 : 18
05.05.2018
15:15
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
56143 КК Карабурма Баскет : КК Рас 4 13 : 94
05.05.2018
18:30
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
56144 КК Радивој Кораћ 2 : КК Гро-Баскет 18 : 73
05.05.2018
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)