lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У15/Група 1
1.КК Блокови1091757:66019
2.КК Беко1082632:52518
3.КК ББ Баскет (Младеновац)1073615:55317
4.КК Чубура963541:50615
5.КК Сурчин Добановци1055616:53215
6.КК Торлак ОКК Београд1046610:61114
7.КК Церак 945496:48713
8.Кошаркашка Академија Ребрача1037634:71213
9.КК Рудар 221037636:74313
10.КК Флеш 210010475:68310
86989 КК Рудар 22 : КК Сурчин Добановци
25.02.2024
12:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
86990 КК Беко : КК Блокови
25.02.2024
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
86991 КК Флеш 2 : КК Торлак ОКК Београд
24.02.2024
17:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
86992 КК Чубура : Кошаркашка Академија Ребрача
25.02.2024
14:15
Спортски центар Мирко Сандић (Врачар) ( Сјеничка 1)
86993 КК Церак : КК ББ Баскет (Младеновац)
25.02.2024
10:25
Уједињене Нације ( Борова 8)
86939 КК Сурчин Добановци : КК ББ Баскет (Младеновац) 63 : 39
05.11.2023
12:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
86940 КК Рудар 22 : КК Блокови 78 : 85
05.11.2023
12:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
86941 КК Беко : КК Торлак ОКК Београд 62 : 43
04.11.2023
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
86942 КК Флеш 2 : Кошаркашка Академија Ребрача 42 : 57
04.11.2023
14:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
86943 КК Чубура : КК Церак 47 : 43
04.11.2023
15:30
Спортски центар Мирко Сандић (Врачар) ( Сјеничка 1)
86944 КК Сурчин Добановци : КК Рудар 22 72 : 43
19.11.2023
13:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
86945 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Чубура 67 : 74
19.11.2023
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
86946 КК Торлак ОКК Београд : КК Флеш 2 85 : 44
18.11.2023
11:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
86947 КК Блокови : КК Беко 79 : 62
18.11.2023
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
86948 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Церак 56 : 40
19.11.2023
18:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
86949 КК Рудар 22 : КК ББ Баскет (Младеновац) 48 : 47
26.11.2023
12:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
86950 КК Беко : КК Сурчин Добановци 57 : 52
25.11.2023
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
86951 КК Флеш 2 : КК Блокови 38 : 66
25.11.2023
14:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
86952 КК Чубура : КК Торлак ОКК Београд 60 : 49
26.11.2023
14:15
Спортски центар Мирко Сандић (Врачар) ( Сјеничка 1)
86953 КК Церак : Кошаркашка Академија Ребрача 64 : 52
26.11.2023
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
86954 КК Сурчин Добановци : КК Флеш 2 64 : 34
03.12.2023
13:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
86955 КК Рудар 22 : КК Беко 63 : 66
02.12.2023
16:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
86956 КК Торлак ОКК Београд : КК Церак 49 : 59
03.12.2023
12:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
86957 КК Блокови : КК Чубура 68 : 65
02.12.2023
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
86958 КК ББ Баскет (Младеновац) : Кошаркашка Академија Ребрача 91 : 71
03.12.2023
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
86959 КК Беко : КК ББ Баскет (Младеновац) 58 : 38
09.12.2023
19:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
86960 КК Флеш 2 : КК Рудар 22 79 : 87
09.12.2023
15:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
86961 КК Чубура : КК Сурчин Добановци 52 : 49
10.12.2023
14:15
Спортски центар Мирко Сандић (Врачар) ( Сјеничка 1)
86962 КК Церак : КК Блокови 37 : 53
10.12.2023
16:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
86963 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Торлак ОКК Београд 51 : 70
07.12.2023
20:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
86964 КК Сурчин Добановци : КК Церак 70 : 64
17.12.2023
13:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
86965 КК Рудар 22 : КК Чубура 71 : 62
17.12.2023
12:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
86966 КК Беко : КК Флеш 2 64 : 37
21.01.2024
18:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
86967 КК Блокови : Кошаркашка Академија Ребрача 103 : 90
16.12.2023
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
86968 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Торлак ОКК Београд 66 : 48
17.12.2023
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
86969 КК Флеш 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 57 : 61
23.12.2023
15:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
86970 КК Чубура : КК Беко 51 : 47
26.12.2023
20:45
Спортски центар Мирко Сандић (Врачар) ( Сјеничка 1)
86971 КК Церак : КК Рудар 22 82 : 46
27.12.2023
20:30
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
86972 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Сурчин Добановци 48 : 67
25.01.2024
21:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
86973 КК Торлак ОКК Београд : КК Блокови 66 : 90
23.12.2023
13:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
86974 КК Сурчин Добановци : КК Торлак ОКК Београд 52 : 62
28.01.2024
11:45
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
86975 КК Рудар 22 : Кошаркашка Академија Ребрача 69 : 75
27.01.2024
16:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
86976 КК Беко : КК Церак 68 : 45
28.01.2024
20:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
86977 КК Флеш 2 : КК Чубура 53 : 80
28.01.2024
19:05
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
86978 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Блокови 94 : 56
28.01.2024
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
86979 КК Чубура : КК ББ Баскет (Младеновац) 50 : 59
04.02.2024
14:15
Спортски центар Мирко Сандић (Врачар) ( Сјеничка 1)
86980 КК Церак : КК Флеш 2 62 : 46
04.02.2024
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
86981 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Беко 66 : 87
04.02.2024
10:20
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
86982 КК Торлак ОКК Београд : КК Рудар 22 87 : 66
04.02.2024
14:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
86983 КК Блокови : КК Сурчин Добановци 69 : 65
03.02.2024
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
86984 КК Церак : КК Чубура
86985 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Флеш 2 57 : 45
11.02.2024
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
86986 КК Торлак ОКК Београд : КК Беко 51 : 61
10.02.2024
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
86987 КК Блокови : КК Рудар 22 88 : 65
11.02.2024
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
86988 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Сурчин Добановци 64 : 62
10.02.2024
15:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
86989 КК Рудар 22 : КК Сурчин Добановци
25.02.2024
12:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
86990 КК Беко : КК Блокови
25.02.2024
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
86991 КК Флеш 2 : КК Торлак ОКК Београд
24.02.2024
17:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
86992 КК Чубура : Кошаркашка Академија Ребрача
25.02.2024
14:15
Спортски центар Мирко Сандић (Врачар) ( Сјеничка 1)
86993 КК Церак : КК ББ Баскет (Младеновац)
25.02.2024
10:25
Уједињене Нације ( Борова 8)