lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Динамик Вип Пеј 21192903:67020
2.КК Бањица Мега1091929:66719
3.КК Флеш1275889:81519
4.КК Црвена Звезда 21073810:72717
5.КК Церак 21073813:73217
6.КК Жарково 21257874:85517
7.КК Рас 1064804:76816
8.КК Парагон (Лазаревац)1248820:90916
9.КК ИБЦ11110636:94912
10.КК Мондо Баскет12012615:100112
87347 КК Динамик Вип Пеј 2 : КК Жарково 2
03.03.2024
13:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
87348 КК Бањица Мега : КК Флеш
03.03.2024
13:00
ТЦ Дејан Милојевић ( Браће Јерковић 119а)
87349 КК Црвена Звезда 2 : КК Мондо Баскет
02.03.2024
19:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
87350 КК ИБЦ : КК Церак 2
87351 КК Рас : КК Парагон (Лазаревац)
87287 КК Флеш : КК Парагон (Лазаревац) 91 : 65
11.11.2023
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
87288 КК Жарково 2 : КК Мондо Баскет 96 : 48
12.11.2023
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
87289 КК Динамик Вип Пеј 2 : КК Церак 2 78 : 63
22.11.2023
21:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
87290 КК Бањица Мега : КК Рас 92 : 81
12.11.2023
16:00
ТЦ Дејан Милојевић ( Браће Јерковић 119а)
87291 КК Црвена Звезда 2 : КК ИБЦ 120 : 73
11.11.2023
12:00
87292 КК Флеш : КК Жарково 2 95 : 88
19.11.2023
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
87293 КК Рас : КК Црвена Звезда 2 87 : 67
18.11.2023
17:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
87294 КК Церак 2 : КК Бањица Мега 84 : 77
18.11.2023
12:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
87295 КК Мондо Баскет : КК Динамик Вип Пеј 2 41 : 77
19.11.2023
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
87296 КК Парагон (Лазаревац) : КК ИБЦ 90 : 75
19.11.2023
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87297 КК Жарково 2 : КК Парагон (Лазаревац) 88 : 71
26.11.2023
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
87298 КК Динамик Вип Пеј 2 : КК Флеш 75 : 62
27.11.2023
16:15
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
87299 КК Бањица Мега : КК Мондо Баскет 104 : 67
25.11.2023
17:00
ТЦ Дејан Милојевић ( Браће Јерковић 119а)
87300 КК Црвена Звезда 2 : КК Церак 2 90 : 76
30.11.2023
20:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
87301 КК ИБЦ : КК Рас 56 : 76
26.11.2023
12:30
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
87302 КК Флеш : КК Бањица Мега 63 : 82
01.12.2023
16:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
87303 КК Жарково 2 : КК Динамик Вип Пеј 2 60 : 69
02.12.2023
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
87304 КК Церак 2 : КК ИБЦ 100 : 72
02.12.2023
16:20
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
87305 КК Мондо Баскет : КК Црвена Звезда 2 62 : 69
03.12.2023
21:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
87306 КК Парагон (Лазаревац) : КК Рас 74 : 85
03.12.2023
18:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87307 КК Динамик Вип Пеј 2 : КК Парагон (Лазаревац) 65 : 58
09.12.2023
16:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
87308 КК Бањица Мега : КК Жарково 2 105 : 66
10.12.2023
11:00
ТЦ Дејан Милојевић ( Браће Јерковић 119а)
87309 КК Црвена Звезда 2 : КК Флеш 81 : 71
09.12.2023
13:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
87310 КК ИБЦ : КК Мондо Баскет 79 : 74
10.12.2023
13:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
87311 КК Рас : КК Церак 2 77 : 90
09.12.2023
21:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
87312 КК Флеш : КК ИБЦ 73 : 35
16.12.2023
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
87313 КК Жарково 2 : КК Црвена Звезда 2 64 : 71
17.12.2023
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
87314 КК Динамик Вип Пеј 2 : КК Бањица Мега 67 : 103
17.12.2023
12:50
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
87315 КК Мондо Баскет : КК Рас 47 : 64
17.12.2023
20:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
87316 КК Парагон (Лазаревац) : КК Церак 2 61 : 93
16.12.2023
16:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87317 КК Бањица Мега : КК Парагон (Лазаревац) 112 : 64
24.01.2024
21:20
ТЦ Дејан Милојевић ( Браће Јерковић 119а)
87318 КК Црвена Звезда 2 : КК Динамик Вип Пеј 2 71 : 66
22.01.2024
17:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
87319 КК ИБЦ : КК Жарково 2 58 : 77
23.12.2023
14:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
87320 КК Рас : КК Флеш 82 : 90
23.12.2023
20:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
87321 КК Церак 2 : КК Мондо Баскет 70 : 45
23.12.2023
12:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
87322 КК Флеш : КК Церак 2 77 : 71
27.01.2024
16:25
Бора Станковић ( Паунова 19а)
87323 КК Жарково 2 : КК Рас 63 : 69
27.01.2024
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
87324 КК Динамик Вип Пеј 2 : КК ИБЦ 99 : 30
27.01.2024
18:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
87325 КК Бањица Мега : КК Црвена Звезда 2 82 : 75
29.01.2024
20:00
ТЦ Дејан Милојевић ( Браће Јерковић 119а)
87326 КК Парагон (Лазаревац) : КК Мондо Баскет 84 : 34
28.01.2024
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87327 КК Црвена Звезда 2 : КК Парагон (Лазаревац) 82 : 57
04.02.2024
16:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
87328 КК ИБЦ : КК Бањица Мега 42 : 81
03.02.2024
13:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
87329 КК Рас : КК Динамик Вип Пеј 2 83 : 118
04.02.2024
14:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
87330 КК Церак 2 : КК Жарково 2 77 : 71
03.02.2024
12:20
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
87331 КК Мондо Баскет : КК Флеш 36 : 74
03.02.2024
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
87332 КК ИБЦ : КК Црвена Звезда 2
87333 КК Рас : КК Бањица Мега
87334 КК Церак 2 : КК Динамик Вип Пеј 2
01.01.2024
87335 КК Мондо Баскет : КК Жарково 2 62 : 77
10.02.2024
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
87336 КК Парагон (Лазаревац) : КК Флеш 72 : 70
10.02.2024
20:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87337 КК Жарково 2 : КК Флеш 55 : 65
17.02.2024
16:25
Бора Станковић ( Паунова 19а)
87338 КК Динамик Вип Пеј 2 : КК Мондо Баскет 116 : 41
17.02.2024
19:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
87339 КК Бањица Мега : КК Церак 2
28.02.2024
21:20
ТЦ Дејан Милојевић ( Браће Јерковић 119а)
87340 КК Црвена Звезда 2 : КК Рас
28.02.2024
21:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
87341 КК ИБЦ : КК Парагон (Лазаревац) 45 : 59
17.02.2024
14:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
87342 КК Флеш : КК Динамик Вип Пеј 2 58 : 73
24.02.2024
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
87343 КК Рас : КК ИБЦ 100 : 71
24.02.2024
21:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
87344 КК Церак 2 : КК Црвена Звезда 2 89 : 84
24.02.2024
12:20
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
87345 КК Мондо Баскет : КК Бањица Мега 58 : 91
24.02.2024
19:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
87346 КК Парагон (Лазаревац) : КК Жарково 2 65 : 69
25.02.2024
18:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87347 КК Динамик Вип Пеј 2 : КК Жарково 2
03.03.2024
13:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
87348 КК Бањица Мега : КК Флеш
03.03.2024
13:00
ТЦ Дејан Милојевић ( Браће Јерковић 119а)
87349 КК Црвена Звезда 2 : КК Мондо Баскет
02.03.2024
19:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
87350 КК ИБЦ : КК Церак 2
87351 КК Рас : КК Парагон (Лазаревац)