lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У15/Група 4
1.Кошаркашка Академија Ребрача1091720:55119
2.КК ИБЦ 21082629:53018
3.КК Гро-Баскет1064609:60516
4.КК Ас Баскет 21055611:62415
5.КК Рас 21019602:69411
6.КК Баново Брдо1019493:66011
71073 КК Баново Брдо : КК Ас Баскет 2 50 : 70
24.01.2021
15:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
71074 КК Рас 2 : Кошаркашка Академија Ребрача 77 : 85
23.01.2021
18:15
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
71075 КК Гро-Баскет : КК ИБЦ 2 59 : 58
23.01.2021
13:30
Илија Гарашанин (Гроцка) ( Булевар револуције 11)
71076 КК Баново Брдо : КК Рас 2 55 : 62
31.01.2021
15:00
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
71077 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Гро-Баскет 64 : 49
31.01.2021
10:00
Хала Стар Wелнесс ( Браће Јерковић 112)
71078 КК Ас Баскет 2 : КК ИБЦ 2 51 : 67
31.01.2021
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
71079 КК Рас 2 : КК Ас Баскет 2 66 : 78
07.02.2021
13:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
71080 КК Гро-Баскет : КК Баново Брдо 47 : 41
06.02.2021
10:15
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
71081 КК ИБЦ 2 : Кошаркашка Академија Ребрача 53 : 47
07.02.2021
14:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
71082 КК Баново Брдо : КК ИБЦ 2 36 : 53
14.02.2021
15:40
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
71083 КК Рас 2 : КК Гро-Баскет 56 : 67
13.02.2021
18:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
71084 КК Ас Баскет 2 : Кошаркашка Академија Ребрача 46 : 72
13.02.2021
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
71085 КК Гро-Баскет : КК Ас Баскет 2 63 : 62
25.03.2021
19:10
Илија Гарашанин (Гроцка) ( Булевар револуције 11)
71086 КК ИБЦ 2 : КК Рас 2 52 : 46
21.02.2021
12:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
71087 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Баново Брдо 79 : 52
20.02.2021
10:00
Хала Стар Wелнесс ( Браће Јерковић 112)
71088 КК ИБЦ 2 : КК Гро-Баскет 80 : 46
28.02.2021
15:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
71089 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Рас 2 66 : 44
28.02.2021
10:00
Хала Стар Wелнесс ( Браће Јерковић 112)
71090 КК Ас Баскет 2 : КК Баново Брдо 78 : 50
27.02.2021
19:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
71091 КК Рас 2 : КК Баново Брдо 58 : 62
07.03.2021
14:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
71092 КК Гро-Баскет : Кошаркашка Академија Ребрача 71 : 74
06.03.2021
14:20
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
71093 КК ИБЦ 2 : КК Ас Баскет 2 59 : 52
07.03.2021
11:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
71094 КК Баново Брдо : КК Гро-Баскет 52 : 75
26.03.2021
18:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
71095 Кошаркашка Академија Ребрача : КК ИБЦ 2 76 : 64
29.03.2021
20:00
Хала Стар Wелнесс ( Браће Јерковић 112)
71096 КК Ас Баскет 2 : КК Рас 2 69 : 63
13.03.2021
17:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
71097 КК Гро-Баскет : КК Рас 2 85 : 60
21.03.2021
12:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
71098 КК ИБЦ 2 : КК Баново Брдо 68 : 47
21.03.2021
13:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
71099 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Ас Баскет 2 87 : 47
26.03.2021
21:00
Хала Стар Wелнесс ( Браће Јерковић 112)
71100 КК Баново Брдо : Кошаркашка Академија Ребрача 48 : 70
28.03.2021
14:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
71101 КК Рас 2 : КК ИБЦ 2 70 : 75
27.03.2021
18:50
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
71102 КК Ас Баскет 2 : КК Гро-Баскет 58 : 47
27.03.2021
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)