lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У15/Група 5
1.КК Слодес (екипа одустала)10100646:53720
2.КК Барајево1055593:55615
3.КК Флеш 21055503:47015
4.КК Земун 31046547:51114
5.КК Блокови1046484:56614
6.КК Церак 21028487:62012
71103 КК Барајево : КК Земун 3 35 : 65
25.01.2021
19:30
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
71104 КК Флеш 2 : КК Блокови 59 : 26
23.01.2021
18:00
Бора Станковић ( Паунова 19а)
71105 КК Церак 2 : КК Слодес (екипа одустала) 47 : 54
26.01.2021
21:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
71106 КК Барајево : КК Флеш 2 59 : 38
31.01.2021
12:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
71107 КК Блокови : КК Церак 2 52 : 38
31.01.2021
16:00
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
71108 КК Земун 3 : КК Слодес (екипа одустала) 57 : 58
30.01.2021
11:45
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
71109 КК Флеш 2 : КК Земун 3 40 : 38
15.02.2021
14:15
Бора Станковић ( Паунова 19а)
71110 КК Церак 2 : КК Барајево 68 : 65
07.02.2021
11:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
71111 КК Слодес (екипа одустала) : КК Блокови 71 : 44
06.02.2021
10:30
Хала Слодес (Мала сала) ( Борска 92ф)
71112 КК Барајево : КК Слодес (екипа одустала) 68 : 75
16.02.2021
11:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
71113 КК Флеш 2 : КК Церак 2 73 : 53
16.02.2021
21:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
71114 КК Земун 3 : КК Блокови 52 : 29
13.02.2021
11:45
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
71115 КК Церак 2 : КК Земун 3 61 : 52
21.02.2021
11:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
71116 КК Слодес (екипа одустала) : КК Флеш 2 52 : 48
19.03.2021
20:15
Бора Станковић ( Паунова 19а)
71117 КК Блокови : КК Барајево 62 : 51
20.02.2021
18:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
71118 КК Слодес (екипа одустала) : КК Церак 2 70 : 54
24.03.2021
17:15
Хала Слодес (Мала сала) ( Борска 92ф)
71119 КК Блокови : КК Флеш 2 40 : 46
27.02.2021
18:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
71120 КК Земун 3 : КК Барајево 50 : 71
28.02.2021
11:40
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
71121 КК Флеш 2 : КК Барајево 35 : 49
06.03.2021
17:55
Бора Станковић ( Паунова 19а)
71122 КК Церак 2 : КК Блокови 54 : 65
07.03.2021
10:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
71123 КК Слодес (екипа одустала) : КК Земун 3 60 : 51
06.03.2021
11:20
Хала Слодес (Мала сала) ( Борска 92ф)
71124 КК Барајево : КК Церак 2 56 : 44
14.03.2021
11:40
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
71125 КК Блокови : КК Слодес (екипа одустала) 52 : 70
13.03.2021
19:30
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
71126 КК Земун 3 : КК Флеш 2 61 : 50
13.03.2021
11:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
71127 КК Церак 2 : КК Флеш 2 20 : 61
21.03.2021
16:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
71128 КК Слодес (екипа одустала) : КК Барајево 64 : 63
20.03.2021
10:20
Хала Слодес (Мала сала) ( Борска 92ф)
71129 КК Блокови : КК Земун 3 59 : 49
21.03.2021
16:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
71130 КК Барајево : КК Блокови 76 : 55
27.03.2021
12:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
71131 КК Флеш 2 : КК Слодес (екипа одустала) 53 : 72
27.03.2021
10:20
Хала Слодес (Мала сала) ( Борска 92ф)
71132 КК Земун 3 : КК Церак 2 72 : 48
27.03.2021
10:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)