lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРКЕ/1. степен/Група 1
1.ЖКК Рас181711229:72335
2.ККЖ Црвена Звезда МТС181711330:72535
3.КЖК Партизан 1953181441157:85732
4.ЖКК Визура 218108951:87728
5.ЖКК Мондо Баскет18108808:93128
6.ЖКК Радивој Кораћ187111011:107025
7.ЖКК Церак18612842:99224
8.ЖКК Флеш18513775:101123
9.ЖКК Раднички (О)18216835:125120
10.ЖКК ББ Баскет (Младеновац)18216741:124220
73749 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Мондо Баскет 111 : 36
23.10.2021
16:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
73750 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Раднички (О) 77 : 54
24.10.2021
15:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
73751 ЖКК Рас : ЖКК Флеш 55 : 26
24.10.2021
17:20
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
73752 ЖКК Церак : ЖКК Визура 2 50 : 48
24.10.2021
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
73753 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 44 : 51
24.10.2021
18:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
73754 ККЖ Црвена Звезда МТС : КЖК Партизан 1953 64 : 44
30.10.2021
13:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
73755 ЖКК Визура 2 : ЖКК Радивој Кораћ 74 : 54
31.10.2021
15:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
73756 ЖКК Флеш : ЖКК Церак 59 : 49
31.10.2021
16:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
73757 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Рас 43 : 63
30.10.2021
14:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
73758 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 67 : 45
31.10.2021
19:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
73759 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Мондо Баскет 86 : 38
06.11.2021
15:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
73760 ЖКК Рас : ККЖ Црвена Звезда МТС 50 : 60
06.11.2021
19:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
73761 ЖКК Церак : ЖКК Раднички (О) 78 : 61
07.11.2021
17:10
14. Октобар ( Гочка 40)
73762 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Флеш 73 : 56
06.11.2021
11:00
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
73763 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Визура 2 34 : 82
06.11.2021
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
73764 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Церак 70 : 40
11.11.2021
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
73765 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Рас 58 : 66
12.11.2021
14:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
73766 ЖКК Флеш : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 50 : 42
13.11.2021
18:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
73767 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Радивој Кораћ 52 : 66
14.11.2021
16:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
73768 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Визура 2 35 : 30
14.11.2021
20:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
73769 ЖКК Рас : ЖКК Мондо Баскет 51 : 34
18.11.2021
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
73770 ЖКК Церак : КЖК Партизан 1953 52 : 70
20.11.2021
12:30
Нова Визура ( Славонска 18)
73771 ЖКК Радивој Кораћ : ККЖ Црвена Звезда МТС 52 : 75
27.12.2021
20:15
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
73772 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Раднички (О) 46 : 71
21.11.2021
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
73773 ЖКК Визура 2 : ЖКК Флеш 53 : 32
20.11.2021
09:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
73774 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 104 : 29
28.11.2021
14:45
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
73775 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Радивој Кораћ 87 : 60
25.11.2021
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
73776 ЖКК Рас : ЖКК Церак 76 : 44
27.11.2021
19:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
73777 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Визура 2 48 : 84
27.11.2021
19:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
73778 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Флеш 40 : 27
27.11.2021
21:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
73779 ЖКК Церак : ЖКК Мондо Баскет 39 : 33
05.12.2021
17:10
14. Октобар ( Гочка 40)
73780 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Рас 52 : 74
28.03.2021
15:50
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
73781 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : КЖК Партизан 1953 37 : 89
04.12.2021
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
73782 ЖКК Визура 2 : ККЖ Црвена Звезда МТС 37 : 63
04.12.2021
13:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
73783 ЖКК Флеш : ЖКК Раднички (О) 49 : 36
04.12.2021
18:50
Бора Станковић ( Паунова 19а)
73784 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Флеш 64 : 31
01.12.2021
20:45
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
73785 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Визура 2 69 : 40
11.12.2021
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
73786 ЖКК Рас : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 54 : 21
11.12.2021
19:45
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
73787 ЖКК Церак : ЖКК Радивој Кораћ 46 : 57
12.12.2021
17:10
14. Октобар ( Гочка 40)
73788 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Раднички (О) 41 : 31
11.12.2021
21:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
73789 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Мондо Баскет 39 : 56
18.12.2021
19:10
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
73790 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Церак 56 : 73
18.12.2021
13:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
73791 ЖКК Визура 2 : ЖКК Рас 44 : 75
17.02.2022
15:30
Нова Визура ( Славонска 18)
73792 ЖКК Флеш : КЖК Партизан 1953 23 : 64
18.12.2021
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
73793 ЖКК Раднички (О) : ККЖ Црвена Звезда МТС 51 : 84
18.12.2021
11:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
73794 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Радивој Кораћ 61 : 85
26.12.2021
10:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
73795 ЖКК Визура 2 : ЖКК Церак 60 : 33
25.12.2021
17:00
Нова Визура ( Славонска 18)
73796 ЖКК Флеш : ЖКК Рас 32 : 95
22.01.2022
15:55
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
73797 ЖКК Раднички (О) : КЖК Партизан 1953 48 : 82
25.12.2021
17:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
73798 ЖКК Мондо Баскет : ККЖ Црвена Звезда МТС 36 : 75
25.12.2021
20:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
73799 КЖК Партизан 1953 : ККЖ Црвена Звезда МТС 45 : 87
24.03.2022
21:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
73800 ЖКК Рас : ЖКК Раднички (О) 106 : 47
30.01.2022
20:00
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
73801 ЖКК Церак : ЖКК Флеш 41 : 27
29.01.2022
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
73802 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Визура 2 41 : 62
06.03.2022
13:30
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
73803 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Мондо Баскет 44 : 73
29.01.2022
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
73804 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Рас 44 : 64
05.02.2022
15:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
73805 ЖКК Визура 2 : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 63 : 46
05.02.2022
11:30
Нова Визура ( Славонска 18)
73806 ЖКК Флеш : ЖКК Радивој Кораћ 42 : 70
06.02.2022
19:40
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
73807 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Церак 32 : 56
05.02.2022
10:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
73808 ЖКК Мондо Баскет : КЖК Партизан 1953 33 : 54
05.02.2022
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
73809 ЖКК Рас : КЖК Партизан 1953 66 : 37
22.03.2022
19:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
73810 ЖКК Церак : ККЖ Црвена Звезда МТС 22 : 67
12.02.2022
16:00
14. Октобар ( Гочка 40)
73811 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Раднички (О) 63 : 12
13.02.2022
16:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
73812 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Флеш 51 : 66
13.02.2022
18:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
73813 ЖКК Визура 2 : ЖКК Мондо Баскет 47 : 42
13.02.2022
15:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
73814 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Радивој Кораћ 80 : 42
19.02.2022
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
73815 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Церак 55 : 36
20.02.2022
16:30
Нова Визура ( Славонска 18)
73816 ЖКК Флеш : ЖКК Визура 2 43 : 49
20.02.2022
16:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
73817 ЖКК Раднички (О) : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 53 : 43
20.02.2022
10:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
73818 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Рас 28 : 73
19.02.2022
20:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
73819 ЖКК Церак : ЖКК Рас 29 : 51
14.03.2022
22:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
73820 ЖКК Радивој Кораћ : КЖК Партизан 1953 57 : 58
26.02.2022
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
73821 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ККЖ Црвена Звезда МТС 19 : 84
16.02.2022
14:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
73822 ЖКК Визура 2 : ЖКК Раднички (О) 84 : 52
26.02.2022
13:30
Нова Визура ( Славонска 18)
73823 ЖКК Флеш : ЖКК Мондо Баскет 50 : 51
26.02.2022
16:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
73824 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Визура 2 56 : 32
14.03.2022
20:15
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
73825 КЖК Партизан 1953 : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 64 : 17
17.03.2022
18:45
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
73826 ЖКК Рас : ЖКК Радивој Кораћ 87 : 56
10.03.2022
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
73827 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Флеш 55 : 75
05.03.2022
18:30
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
73828 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Церак 56 : 48
06.03.2022
19:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
73829 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Церак 60 : 55
12.03.2022
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
73830 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Рас 45 : 69
12.03.2022
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
73831 ЖКК Визура 2 : КЖК Партизан 1953 39 : 50
12.03.2022
14:00
Нова Визура ( Славонска 18)
73832 ЖКК Флеш : ККЖ Црвена Звезда МТС 47 : 55
12.03.2022
16:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
73833 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Мондо Баскет 41 : 67
12.03.2022
10:10
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
73834 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Раднички (О) 87 : 48
19.03.2022
15:45
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
73835 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Флеш 68 : 40
19.03.2022
19:50
Нова Визура ( Славонска 18)
73836 ЖКК Рас : ЖКК Визура 2 54 : 23
19.03.2022
12:50
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
73837 ЖКК Церак : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 51 : 54
26.03.2022
13:10
Владимир Роловић ( Омладинско шеталиште 10)
73838 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Радивој Кораћ 42 : 40
19.03.2022
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)