lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига У15/Група 1
1.КК Жарково221931558:115141
2.КК Младост221751809:139839
3.КК Партизан НИС 2221661791:154138
4.КК Рас221661467:119838
5.КК ФМП221661618:137638
6.КК Борча221571636:143337
7.КК Беко2211111517:140333
8.КК Мондо Баскет 2210121376:129332
9.КК Визура 2224181050:148526
10.КК Сфера224181229:163026
11.КК Сурчин Добановци224181009:148326
12.ОКК Београд 220221254:192322
74471 КК Борча : КК Сфера 70 : 61
06.11.2021
17:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74472 ОКК Београд : КК Беко 52 : 92
06.11.2021
20:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74473 КК ФМП : КК Сурчин Добановци 73 : 51
07.11.2021
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74474 КК Младост : КК Мондо Баскет 86 : 64
23.01.2022
11:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74475 КК Жарково : КК Партизан НИС 2 77 : 52
06.11.2021
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74476 КК Визура 2 : КК Рас 34 : 63
29.01.2022
19:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
74477 КК Борча : ОКК Београд 107 : 64
14.11.2021
14:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74478 КК Партизан НИС 2 : КК Визура 2 70 : 49
27.04.2022
12:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
74479 КК Мондо Баскет : КК Жарково 33 : 53
18.11.2021
20:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74480 КК Сурчин Добановци : КК Младост 41 : 86
13.11.2021
11:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74481 КК Беко : КК ФМП 61 : 67
14.11.2021
12:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74482 КК Сфера : КК Рас 52 : 61
14.11.2021
16:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
74483 ОКК Београд : КК Сфера 86 : 87
20.11.2021
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74484 КК ФМП : КК Борча 66 : 69
21.11.2021
13:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74485 КК Младост : КК Беко 103 : 77
20.11.2021
11:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74486 КК Жарково : КК Сурчин Добановци 71 : 44
20.11.2021
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74487 КК Визура 2 : КК Мондо Баскет 62 : 64
21.11.2021
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
74488 КК Рас : КК Партизан НИС 2 77 : 63
20.11.2021
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
74489 КК Борча : КК Младост 74 : 69
12.03.2022
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74490 ОКК Београд : КК ФМП 56 : 80
27.11.2021
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74491 КК Мондо Баскет : КК Рас 35 : 59
28.11.2021
16:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74492 КК Сурчин Добановци : КК Визура 2 62 : 38
28.11.2021
14:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74493 КК Беко : КК Жарково 56 : 71
28.11.2021
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
74494 КК Сфера : КК Партизан НИС 2 65 : 76
28.11.2021
15:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
74495 КК ФМП : КК Сфера 90 : 57
05.12.2021
14:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74496 КК Младост : ОКК Београд 100 : 44
05.12.2021
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74497 КК Жарково : КК Борча 59 : 51
05.12.2021
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74498 КК Визура 2 : КК Беко 60 : 75
06.12.2021
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
74499 КК Рас : КК Сурчин Добановци 73 : 25
04.12.2021
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
74500 КК Партизан НИС 2 : КК Мондо Баскет 97 : 74
06.12.2021
20:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
74501 КК Борча : КК Визура 2 93 : 38
12.12.2021
14:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74502 ОКК Београд : КК Жарково 19 : 83
11.12.2021
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74503 КК ФМП : КК Младост 91 : 74
12.12.2021
18:40
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74504 КК Сурчин Добановци : КК Партизан НИС 2 46 : 67
12.12.2021
12:50
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74505 КК Беко : КК Рас 59 : 72
11.12.2021
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74506 КК Сфера : КК Мондо Баскет 54 : 67
12.12.2021
16:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
74507 КК Младост : КК Сфера 81 : 47
21.12.2021
21:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74508 КК Жарково : КК ФМП 67 : 54
18.12.2021
15:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74509 КК Визура 2 : ОКК Београд 68 : 64
18.12.2021
12:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
74510 КК Рас : КК Борча 74 : 58
18.12.2021
16:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
74511 КК Партизан НИС 2 : КК Беко 77 : 78
20.12.2021
20:50
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
74512 КК Мондо Баскет : КК Сурчин Добановци 56 : 42
23.12.2021
20:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74513 КК Борча : КК Партизан НИС 2 90 : 82
25.12.2021
17:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74514 ОКК Београд : КК Рас 55 : 92
25.12.2021
11:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74515 КК ФМП : КК Визура 2 75 : 47
25.12.2021
14:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74516 КК Младост : КК Жарково 64 : 66
26.12.2021
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74517 КК Беко : КК Мондо Баскет 57 : 61
25.12.2021
12:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
74518 КК Сфера : КК Сурчин Добановци 67 : 52
26.12.2021
15:10
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
74519 КК Жарково : КК Сфера 62 : 42
29.01.2022
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74520 КК Визура 2 : КК Младост 42 : 88
30.01.2022
18:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
74521 КК Рас : КК ФМП 73 : 54
07.05.2022
16:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
74522 КК Партизан НИС 2 : ОКК Београд 92 : 60
30.01.2022
12:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
74523 КК Мондо Баскет : КК Борча 44 : 68
03.02.2022
19:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74524 КК Сурчин Добановци : КК Беко 53 : 81
30.01.2022
11:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74525 КК Борча : КК Сурчин Добановци 77 : 38
05.02.2022
17:15
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74526 ОКК Београд : КК Мондо Баскет 57 : 95
05.02.2022
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74527 КК ФМП : КК Партизан НИС 2 93 : 81
06.02.2022
16:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74528 КК Младост : КК Рас 70 : 41
06.02.2022
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74529 КК Жарково : КК Визура 2 86 : 44
05.02.2022
15:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74530 КК Сфера : КК Беко 62 : 81
06.02.2022
15:00
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
74531 КК Визура 2 : КК Сфера 102 : 74
22.05.2022
14:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
74532 КК Рас : КК Жарково 76 : 88
22.02.2022
21:25
Уједињене Нације ( Борова 8)
74533 КК Партизан НИС 2 : КК Младост 105 : 85
16.02.2022
12:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
74534 КК Мондо Баскет : КК ФМП 38 : 62
12.02.2022
14:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74535 КК Сурчин Добановци : ОКК Београд 51 : 47
13.02.2022
11:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74536 КК Беко : КК Борча 69 : 71
15.02.2022
20:50
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74537 КК Рас : КК Визура 2 20 : 0
20.02.2022
13:50
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
74538 КК Партизан НИС 2 : КК Жарково 65 : 60
05.05.2022
21:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
74539 КК Мондо Баскет : КК Младост 53 : 61
20.02.2022
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74540 КК Сурчин Добановци : КК ФМП 42 : 58
20.02.2022
14:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74541 КК Беко : ОКК Београд 102 : 63
20.02.2022
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
74542 КК Сфера : КК Борча 71 : 81
20.02.2022
15:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
74543 ОКК Београд : КК Борча 64 : 86
31.03.2022
20:50
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
74544 КК ФМП : КК Беко 70 : 58
27.02.2022
19:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74545 КК Младост : КК Сурчин Добановци 93 : 40
27.02.2022
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74546 КК Жарково : КК Мондо Баскет 73 : 60
27.02.2022
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74547 КК Визура 2 : КК Партизан НИС 2 50 : 74
27.02.2022
12:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
74548 КК Рас : КК Сфера 73 : 48
26.02.2022
20:15
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
74549 КК Борча : КК ФМП 65 : 60
06.03.2022
15:50
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74550 КК Партизан НИС 2 : КК Рас 101 : 80
05.03.2022
12:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
74551 КК Мондо Баскет : КК Визура 2 57 : 32
05.03.2022
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74552 КК Сурчин Добановци : КК Жарково 42 : 59
06.03.2022
13:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74553 КК Беко : КК Младост 78 : 82
05.03.2022
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
74554 КК Сфера : ОКК Београд 65 : 55
06.03.2022
09:45
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
74555 КК ФМП : ОКК Београд 95 : 53
13.03.2022
14:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74556 КК Младост : КК Борча 95 : 73
16.05.2022
21:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74557 КК Жарково : КК Беко 65 : 47
12.03.2022
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74558 КК Визура 2 : КК Сурчин Добановци 56 : 39
13.03.2022
13:30
Нова Визура ( Славонска 18)
74559 КК Рас : КК Мондо Баскет 78 : 59
13.03.2022
15:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
74560 КК Партизан НИС 2 : КК Сфера 93 : 54
12.03.2022
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
74561 КК Борча : КК Жарково 62 : 69
13.05.2022
21:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74562 ОКК Београд : КК Младост 76 : 105
18.03.2022
19:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74563 КК Мондо Баскет : КК Партизан НИС 2 70 : 71
19.03.2022
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74564 КК Сурчин Добановци : КК Рас 32 : 67
16.05.2022
20:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74565 КК Беко : КК Визура 2 65 : 28
20.03.2022
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
74566 КК Сфера : КК ФМП 66 : 83
20.03.2022
16:45
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
74567 КК Младост : КК ФМП 86 : 82
30.04.2022
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74568 КК Жарково : ОКК Београд 81 : 56
27.03.2022
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74569 КК Визура 2 : КК Борча 45 : 80
27.03.2022
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
74570 КК Рас : КК Беко 57 : 60
26.03.2022
19:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
74571 КК Партизан НИС 2 : КК Сурчин Добановци 83 : 53
26.03.2022
14:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
74572 КК Мондо Баскет : КК Сфера 75 : 21
27.03.2022
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74573 КК Борча : КК Рас 64 : 77
05.04.2022
20:45
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74574 ОКК Београд : КК Визура 2 56 : 63
03.04.2022
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74575 КК ФМП : КК Жарково 77 : 74
16.05.2022
21:45
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74576 КК Сурчин Добановци : КК Мондо Баскет 41 : 70
03.04.2022
11:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74577 КК Беко : КК Партизан НИС 2 65 : 76
12.05.2022
21:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
74578 КК Сфера : КК Младост 54 : 79
03.04.2022
16:45
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
74579 КК Жарково : КК Младост 63 : 68
10.04.2022
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74580 КК Визура 2 : КК ФМП 42 : 62
10.04.2022
12:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
74581 КК Рас : ОКК Београд 88 : 59
09.04.2022
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
74582 КК Партизан НИС 2 : КК Борча 81 : 62
14.04.2022
21:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
74583 КК Мондо Баскет : КК Беко 62 : 28
14.04.2022
20:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74584 КК Сурчин Добановци : КК Сфера 50 : 47
12.05.2022
20:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74585 КК Борча : КК Мондо Баскет 74 : 66
05.05.2022
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74586 ОКК Београд : КК Партизан НИС 2 73 : 116
16.04.2022
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74587 КК ФМП : КК Рас 70 : 59
17.04.2022
12:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74588 КК Младост : КК Визура 2 86 : 55
17.04.2022
11:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74589 КК Беко : КК Сурчин Добановци 77 : 38
17.04.2022
12:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
74590 КК Сфера : КК Жарково 36 : 99
20.04.2022
21:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74591 КК Визура 2 : КК Жарково 47 : 68
08.05.2022
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
74592 КК Рас : КК Младост 51 : 48
10.05.2022
21:25
Уједињене Нације ( Борова 8)
74593 КК Партизан НИС 2 : КК ФМП 88 : 80
08.05.2022
12:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
74594 КК Мондо Баскет : ОКК Београд 104 : 41
08.05.2022
15:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74595 КК Сурчин Добановци : КК Борча 56 : 83
08.05.2022
13:10
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74596 КК Беко : КК Сфера 66 : 35
08.05.2022
19:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
74597 КК Борча : КК Беко 78 : 85
14.05.2022
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74598 ОКК Београд : КК Сурчин Добановци 54 : 71
14.05.2022
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74599 КК ФМП : КК Мондо Баскет 76 : 69
15.05.2022
20:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74600 КК Младост : КК Партизан НИС 2 100 : 81
15.05.2022
17:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74601 КК Жарково : КК Рас 64 : 56
15.05.2022
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74602 КК Сфера : КК Визура 2 64 : 48
15.05.2022
16:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)