lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Регионална лига - 1. група
1.КК Мондо Баскет202001366:103940
2.КК Умка Џез-Шутер201641608:122036
3.КК Визура 2201551491:123035
4.КК Сава 3201371657:126933
5.КК Еко Спорт201371471:121533
6.КК Флеш 2 (-1)209111100:116428
7.КК Борац Земун 2208121120:132228
8.КК Беостајл (-1)208121272:142327
9.КК Баново Брдо205151190:138625
10.КК Рас 2203171147:145023
11.КК Бањица Мега20020882:158620
76222 КК Сава 3 : КК Флеш 2 60 : 39
20.11.2021
12:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76223 КК Бањица Мега : КК Борац Земун 2 66 : 75
22.11.2021
20:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76224 КК Беостајл : КК Баново Брдо 73 : 65
26.02.2022
18:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
76225 КК Рас 2 : КК Визура 2 56 : 78
20.11.2021
16:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76226 КК Еко Спорт : КК Умка Џез-Шутер 85 : 86
23.11.2021
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
КК Мондо Баскет - слободна екипа
76227 КК Мондо Баскет : КК Сава 3 68 : 49
27.11.2021
15:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76228 КК Визура 2 : КК Еко Спорт 78 : 71
28.11.2021
11:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76229 КК Баново Брдо : КК Рас 2 67 : 43
28.11.2021
14:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
76230 КК Борац Земун 2 : КК Беостајл 80 : 58
27.11.2021
17:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76231 КК Флеш 2 : КК Бањица Мега 74 : 51
28.11.2021
15:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
КК Умка Џез-Шутер - слободна екипа
76234 КК Бањица Мега : КК Мондо Баскет 57 : 73
05.12.2021
17:20
Бранислав Нушић ( Заплањска 45)
76235 КК Беостајл : КК Флеш 2 СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2021
76236 КК Рас 2 : КК Борац Земун 2 61 : 66
04.12.2021
19:15
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76237 КК Еко Спорт : КК Баново Брдо 71 : 33
04.12.2021
16:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76238 КК Умка Џез-Шутер : КК Визура 2 80 : 35
04.12.2021
13:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
КК Сава 3 - слободна екипа
76239 КК Мондо Баскет : КК Беостајл 56 : 46
11.12.2021
14:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
76240 КК Сава 3 : КК Бањица Мега 72 : 54
12.12.2021
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76241 КК Баново Брдо : КК Умка Џез-Шутер 42 : 65
12.12.2021
15:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
76242 КК Борац Земун 2 : КК Еко Спорт 64 : 61
09.02.2022
21:40
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76243 КК Флеш 2 : КК Рас 2 74 : 48
11.12.2021
18:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
КК Визура 2 - слободна екипа
76246 КК Беостајл : КК Сава 3 59 : 88
18.12.2021
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
76247 КК Рас 2 : КК Мондо Баскет 63 : 89
25.12.2021
12:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76248 КК Еко Спорт : КК Флеш 2 59 : 42
07.04.2022
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76249 КК Умка Џез-Шутер : КК Борац Земун 2 68 : 51
18.12.2021
10:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76250 КК Визура 2 : КК Баново Брдо 78 : 45
16.04.2022
21:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
КК Бањица Мега - слободна екипа
76251 КК Мондо Баскет : КК Еко Спорт 57 : 48
26.03.2021
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
76252 КК Сава 3 : КК Рас 2 106 : 48
15.01.2022
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76253 КК Бањица Мега : КК Беостајл 24 : 100
24.12.2021
21:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
76254 КК Борац Земун 2 : КК Визура 2 62 : 70
26.12.2021
10:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76255 КК Флеш 2 : КК Умка Џез-Шутер 55 : 68
26.12.2021
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
КК Баново Брдо - слободна екипа
76258 КК Рас 2 : КК Бањица Мега 81 : 35
19.02.2022
19:15
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76259 КК Еко Спорт : КК Сава 3 82 : 68
30.04.2022
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76260 КК Умка Џез-Шутер : КК Мондо Баскет 51 : 65
23.01.2022
21:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
76261 КК Визура 2 : КК Флеш 2 91 : 60
22.01.2022
19:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76262 КК Баново Брдо : КК Борац Земун 2 79 : 68
23.01.2022
15:45
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Беостајл - слободна екипа
76263 КК Мондо Баскет : КК Визура 2 68 : 53
29.01.2022
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
76264 КК Сава 3 : КК Умка Џез-Шутер 81 : 84
29.01.2022
15:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76265 КК Бањица Мега : КК Еко Спорт 40 : 88
15.02.2022
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76266 КК Беостајл : КК Рас 2 81 : 75
30.01.2022
18:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
76267 КК Флеш 2 : КК Баново Брдо 76 : 72
29.01.2022
18:30
Бора Станковић ( Паунова 19а)
КК Борац Земун 2 - слободна екипа
76270 КК Еко Спорт : КК Беостајл 78 : 68
06.02.2022
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76271 КК Умка Џез-Шутер : КК Бањица Мега 106 : 40
13.04.2022
20:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
76272 КК Визура 2 : КК Сава 3 81 : 73
05.02.2022
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
76273 КК Баново Брдо : КК Мондо Баскет 50 : 66
11.04.2022
21:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
76274 КК Борац Земун 2 : КК Флеш 2 СР 20 : 0
службени резултат
01.01.2022
КК Рас 2 - слободна екипа
76275 КК Мондо Баскет : КК Борац Земун 2 67 : 52
15.02.2022
19:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
76276 КК Сава 3 : КК Баново Брдо 100 : 76
12.02.2022
12:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76277 КК Бањица Мега : КК Визура 2 26 : 78
17.02.2022
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
76278 КК Беостајл : КК Умка Џез-Шутер 59 : 98
01.01.2022
76279 КК Рас 2 : КК Еко Спорт 48 : 70
12.02.2022
18:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
КК Флеш 2 - слободна екипа
76282 КК Умка Џез-Шутер : КК Рас 2 103 : 52
25.02.2022
17:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
76283 КК Визура 2 : КК Беостајл 81 : 60
19.02.2022
21:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76284 КК Баново Брдо : КК Бањица Мега 71 : 32
20.02.2022
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
76285 КК Борац Земун 2 : КК Сава 3 45 : 107
19.02.2022
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76286 КК Флеш 2 : КК Мондо Баскет 47 : 66
19.02.2022
17:30
Бора Станковић ( Паунова 19а)
КК Еко Спорт - слободна екипа
76287 КК Умка Џез-Шутер : КК Еко Спорт 85 : 78
29.04.2022
20:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
76288 КК Визура 2 : КК Рас 2 84 : 43
27.02.2022
15:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
76289 КК Баново Брдо : КК Беостајл 44 : 54
28.02.2022
21:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
76290 КК Борац Земун 2 : КК Бањица Мега 56 : 28
28.02.2022
21:40
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76291 КК Флеш 2 : КК Сава 3 62 : 61
26.02.2022
18:30
Бора Станковић ( Паунова 19а)
КК Мондо Баскет - слободна екипа
76293 КК Сава 3 : КК Мондо Баскет 69 : 81
01.03.2022
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
76294 КК Бањица Мега : КК Флеш 2 48 : 62
05.03.2022
17:00
Бора Станковић ( Паунова 19а)
76295 КК Беостајл : КК Борац Земун 2 72 : 62
04.03.2022
21:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
76296 КК Рас 2 : КК Баново Брдо 56 : 49
09.04.2022
16:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
76297 КК Еко Спорт : КК Визура 2 71 : 68
03.03.2022
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
КК Умка Џез-Шутер - слободна екипа
76299 КК Мондо Баскет : КК Бањица Мега 60 : 30
30.04.2022
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
76300 КК Визура 2 : КК Умка Џез-Шутер 81 : 77
06.03.2022
10:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76301 КК Баново Брдо : КК Еко Спорт 63 : 86
06.03.2022
14:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
76302 КК Борац Земун 2 : КК Рас 2 62 : 39
06.03.2022
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76303 КК Флеш 2 : КК Беостајл 71 : 64
06.03.2022
15:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
КК Сава 3 - слободна екипа
76305 КК Бањица Мега : КК Сава 3 34 : 135
12.03.2022
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76306 КК Беостајл : КК Мондо Баскет 58 : 80
13.03.2022
18:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
76307 КК Рас 2 : КК Флеш 2 75 : 77
12.03.2022
19:15
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76308 КК Еко Спорт : КК Борац Земун 2 94 : 54
15.03.2022
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76309 КК Умка Џез-Шутер : КК Баново Брдо 96 : 59
17.04.2022
16:45
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
КК Визура 2 - слободна екипа
76311 КК Мондо Баскет : КК Рас 2 53 : 44
19.03.2022
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
76312 КК Сава 3 : КК Беостајл 108 : 68
19.03.2022
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76313 КК Баново Брдо : КК Визура 2 63 : 78
28.03.2022
21:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
76314 КК Борац Земун 2 : КК Умка Џез-Шутер 41 : 82
19.03.2022
13:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
76315 КК Флеш 2 : КК Еко Спорт 34 : 60
19.03.2022
17:15
Бора Станковић ( Паунова 19а)
КК Бањица Мега - слободна екипа
76317 КК Беостајл : КК Бањица Мега 67 : 51
27.03.2022
18:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
76318 КК Рас 2 : КК Сава 3 60 : 85
03.05.2022
12:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76319 КК Еко Спорт : КК Мондо Баскет 70 : 71
03.05.2022
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76320 КК Умка Џез-Шутер : КК Флеш 2 76 : 60
27.03.2022
13:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
76321 КК Визура 2 : КК Борац Земун 2 91 : 53
26.03.2022
21:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
КК Баново Брдо - слободна екипа
76323 КК Мондо Баскет : КК Умка Џез-Шутер 75 : 50
30.03.2022
20:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
76324 КК Сава 3 : КК Еко Спорт 107 : 78
02.05.2022
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76325 КК Бањица Мега : КК Рас 2 46 : 84
03.04.2022
14:50
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76326 КК Борац Земун 2 : КК Баново Брдо 74 : 73
02.04.2022
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76327 КК Флеш 2 : КК Визура 2 54 : 64
20.04.2022
21:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
КК Беостајл - слободна екипа
76329 КК Рас 2 : КК Беостајл 73 : 78
02.04.2022
13:50
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76330 КК Еко Спорт : КК Бањица Мега 71 : 50
05.04.2022
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76331 КК Умка Џез-Шутер : КК Сава 3 48 : 61
02.04.2022
13:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
76332 КК Визура 2 : КК Мондо Баскет 63 : 68
02.05.2022
21:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76333 КК Баново Брдо : КК Флеш 2 76 : 68
04.04.2022
21:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Борац Земун 2 - слободна екипа
76335 КК Мондо Баскет : КК Баново Брдо 80 : 48
10.04.2022
20:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
76336 КК Сава 3 : КК Визура 2 81 : 88
09.04.2022
11:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76337 КК Бањица Мега : КК Умка Џез-Шутер 68 : 89
02.05.2022
20:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
76338 КК Беостајл : КК Еко Спорт 60 : 80
10.04.2022
18:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
76339 КК Флеш 2 : КК Борац Земун 2 69 : 38
09.04.2022
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
КК Рас 2 - слободна екипа
76341 КК Еко Спорт : КК Рас 2 70 : 39
14.04.2022
21:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76342 КК Умка Џез-Шутер : КК Беостајл 119 : 73
02.05.2022
14:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
76343 КК Визура 2 : КК Бањица Мега 81 : 45
17.04.2022
14:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76344 КК Баново Брдо : КК Сава 3 52 : 65
18.04.2022
21:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
76345 КК Борац Земун 2 : КК Мондо Баскет 35 : 56
16.04.2022
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
КК Флеш 2 - слободна екипа
76347 КК Мондо Баскет : КК Флеш 2 67 : 56
28.04.2022
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
76348 КК Сава 3 : КК Борац Земун 2 81 : 62
27.04.2022
20:15
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76349 КК Бањица Мега : КК Баново Брдо 57 : 63
27.04.2022
18:00
Бранислав Нушић ( Заплањска 45)
76350 КК Беостајл : КК Визура 2 74 : 70
76351 КК Рас 2 : КК Умка Џез-Шутер 59 : 77
03.05.2022
19:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
КК Еко Спорт - слободна екипа
>> Регионална лига - 1. група