lat|eng
Насловна > Резултати
ОМЛАДИНЦИ/Регионална лига
1.КК Борац Земун161421228:106130
2.ШКК Звездара161331268:103229
3.КК Житко Баскет161331372:115329
4.КК Беовук 72 (екипа одустала) (-3)161151106:93924
5.КК Умка Џез16791211:121723
6.КК Риверс БМ165111219:138921
7.КК ИБЦ164121284:142720
8.КК Борча164121033:119520
9.КК Церак161151052:136017
76444 КК Умка Џез : ШКК Звездара 63 : 75
28.11.2021
14:20
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Миодраг Алексић
76445 КК Беовук 72 (екипа одустала) : КК ИБЦ 104 : 47
01.12.2021
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Урош Чукић
76446 КК Борац Земун : КК Борча 75 : 54
29.11.2021
20:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Лука Максимовић, Филип Младеновић, Делегат: Слободан Каличанин
76447 КК Риверс БМ : КК Житко Баскет 68 : 107
27.11.2021
14:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Лазар Ђуришић, Душан Нинковић, Делегат: Слободан Каличанин
КК Церак - слободна екипа
76448 КК Церак : КК Умка Џез 60 : 82
07.12.2021
21:50
14. Октобар ( Гочка 40)
Никола Ђокић, Никола Младеновић, Делегат: Бојан Драшкић
76449 КК Борча : КК Риверс БМ 83 : 96
07.12.2021
21:00
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Немања Кривокућа, Немања Радовић, Делегат: Небојша Лазаревић
76450 КК ИБЦ : КК Борац Земун 65 : 68
05.12.2021
13:45
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
Немања Гојовић, Вук Иванчевић, Делегат: Небојша Лазаревић
76451 ШКК Звездара : КК Беовук 72 (екипа одустала) 70 : 68
08.12.2021
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Кривокућа, Милош Јоксимовић, Делегат: Ђорђе Илић
КК Житко Баскет - слободна екипа
76454 КК Беовук 72 (екипа одустала) : КК Церак 80 : 75
13.12.2021
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Огњен Ћурчић, Петар Димић, Делегат: Борко Павловић
76455 КК Борац Земун : ШКК Звездара 76 : 63
06.05.2022
15:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
76456 КК Риверс БМ : КК ИБЦ 101 : 83
12.12.2021
13:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Предраг Ширко, Филип Младеновић, Делегат: Ђорђе Илић
76457 КК Житко Баскет : КК Борча 82 : 69
13.12.2021
21:00
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
Александар Лазић, Ђорђе Маринков, Делегат: Ђорђе Илић
КК Умка Џез - слободна екипа
76458 КК Церак : КК Борац Земун 51 : 85
21.12.2021
21:40
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Александар Толић
76459 КК Умка Џез : КК Беовук 72 (екипа одустала) 54 : 83
23.12.2021
21:30
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Милош Димитријевић, Филип Конатар, Делегат: Александар Толић
76460 КК ИБЦ : КК Житко Баскет 83 : 101
18.12.2021
11:45
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
Марко Пауновић, Немања Гојовић, Делегат: Никола Којић
76461 ШКК Звездара : КК Риверс БМ 80 : 42
19.12.2021
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Немања Влаховић, Љубомир Марковић, Делегат: Слободан Каличанин
КК Борча - слободна екипа
76464 КК Борац Земун : КК Умка Џез 84 : 53
28.12.2021
20:15
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Горан Радовановић
76465 КК Риверс БМ : КК Церак 91 : 84
26.12.2021
12:30
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Милош Димитријевић, Никола Младеновић, Делегат: Слободан Каличанин
76466 КК Житко Баскет : ШКК Звездара 91 : 85
27.12.2021
20:30
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
Предраг Ширко, Петар Димић, Делегат: Урош Чукић
76467 КК Борча : КК ИБЦ 83 : 70
28.12.2021
20:50
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Огњен Ћурчић, Милош Јоксимовић, Делегат: Слободан Каличанин
КК Беовук 72 (екипа одустала) - слободна екипа
76468 КК Церак : КК Житко Баскет 64 : 96
02.02.2022
20:30
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76469 КК Умка Џез : КК Риверс БМ 80 : 63
09.05.2022
20:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
76470 КК Беовук 72 (екипа одустала) : КК Борац Земун СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2022
76471 ШКК Звездара : КК Борча 83 : 50
30.01.2022
16:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
КК ИБЦ - слободна екипа
76474 КК Риверс БМ : КК Беовук 72 (екипа одустала) 60 : 83
06.02.2022
15:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76475 КК Житко Баскет : КК Умка Џез 85 : 82
06.02.2022
20:30
Спортски центар Мирко Сандић (Врачар) ( Сјеничка 1)
76476 КК Борча : КК Церак 92 : 66
08.02.2022
20:50
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
76477 КК ИБЦ : ШКК Звездара 78 : 99
06.02.2022
12:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
КК Борац Земун - слободна екипа
76478 КК Церак : КК ИБЦ 60 : 80
13.02.2022
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
76479 КК Умка Џез : КК Борча 71 : 45
14.02.2022
17:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
76480 КК Беовук 72 (екипа одустала) : КК Житко Баскет 85 : 63
16.02.2022
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
76481 КК Борац Земун : КК Риверс БМ 78 : 58
13.02.2022
13:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
ШКК Звездара - слободна екипа
76484 КК Житко Баскет : КК Борац Земун 75 : 80
30.04.2022
12:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
76485 КК Борча : КК Беовук 72 (екипа одустала) 71 : 93
20.02.2022
15:00
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
76486 КК ИБЦ : КК Умка Џез 84 : 79
20.02.2022
12:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
76487 ШКК Звездара : КК Церак 72 : 66
19.02.2022
18:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
КК Риверс БМ - слободна екипа
76488 КК Житко Баскет : КК Риверс БМ 106 : 86
28.02.2022
20:30
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76489 КК Борча : КК Борац Земун 87 : 89
19.04.2022
20:45
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
76490 КК ИБЦ : КК Беовук 72 (екипа одустала) 91 : 106
27.02.2022
13:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
76491 ШКК Звездара : КК Умка Џез 69 : 66
04.05.2022
21:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
КК Церак - слободна екипа
76493 КК Умка Џез : КК Церак 80 : 69
06.03.2022
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
76494 КК Беовук 72 (екипа одустала) : ШКК Звездара 84 : 78
06.03.2022
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
76495 КК Борац Земун : КК ИБЦ 85 : 82
05.03.2022
17:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76496 КК Риверс БМ : КК Борча 71 : 55
10.03.2022
21:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
КК Житко Баскет - слободна екипа
76498 КК Церак : КК Беовук 72 (екипа одустала) 62 : 84
14.03.2022
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
76499 КК Борча : КК Житко Баскет 74 : 100
13.03.2022
16:45
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
76500 КК ИБЦ : КК Риверс БМ 105 : 98
13.03.2022
11:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
76501 ШКК Звездара : КК Борац Земун 81 : 50
12.03.2022
12:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
КК Умка Џез - слободна екипа
76503 КК Беовук 72 (екипа одустала) : КК Умка Џез 81 : 63
20.03.2022
19:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
76504 КК Борац Земун : КК Церак 101 : 63
24.03.2022
20:15
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76505 КК Риверс БМ : ШКК Звездара 59 : 88
20.03.2022
13:30
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76506 КК Житко Баскет : КК ИБЦ 119 : 105
21.03.2022
21:30
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
КК Борча - слободна екипа
76508 КК Церак : КК Риверс БМ 66 : 87
31.03.2022
21:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76509 КК Умка Џез : КК Борац Земун 94 : 100
28.04.2022
20:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
76510 КК ИБЦ : КК Борча 87 : 65
27.03.2022
11:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
76511 ШКК Звездара : КК Житко Баскет 91 : 66
26.03.2022
15:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
КК Беовук 72 (екипа одустала) - слободна екипа
76513 КК Борац Земун : КК Беовук 72 (екипа одустала) 84 : 73
05.04.2022
13:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
76514 КК Риверс БМ : КК Умка Џез 96 : 104
03.04.2022
15:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76515 КК Житко Баскет : КК Церак 99 : 74
04.04.2022
21:30
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76516 КК Борча : ШКК Звездара 47 : 65
12.05.2022
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
КК ИБЦ - слободна екипа
76518 КК Церак : КК Борча 68 : 78
12.04.2022
20:45
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
76519 КК Умка Џез : КК Житко Баскет 59 : 82
10.04.2022
13:20
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
76520 КК Беовук 72 (екипа одустала) : КК Риверс БМ 82 : 61
11.04.2022
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
76521 ШКК Звездара : КК ИБЦ 85 : 74
09.04.2022
18:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
КК Борац Земун - слободна екипа
76523 КК Риверс БМ : КК Борац Земун 82 : 105
21.04.2022
21:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76524 КК Житко Баскет : КК Беовук 72 (екипа одустала) СР 20 : 0
службени резултат
17.04.2022
20:30
Спортски центар Мирко Сандић (Врачар) ( Сјеничка 1)
76525 КК Борча : КК Умка Џез 60 : 79
30.04.2022
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
76526 КК ИБЦ : КК Церак 69 : 72
21.04.2022
21:30
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
ШКК Звездара - слободна екипа
76528 КК Церак : ШКК Звездара 52 : 84
08.05.2022
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
76529 КК Умка Џез : КК ИБЦ 102 : 81
07.05.2022
18:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
76530 КК Беовук 72 (екипа одустала) : КК Борча СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2022
76531 КК Борац Земун : КК Житко Баскет 48 : 80
09.05.2022
13:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
КК Риверс БМ - слободна екипа