lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Риверс БМ191631405:100135
2.КК Барајево 2171611449:92533
3.КК Беовук 72 - 22111101286:121532
4.КК Еко Спорт171431124:93331
5.КК Беко 2219121387:136930
6.КК Сава 32010101453:137230
7.Кошаркашка Академија Ребрача209111358:133129
8.КК Ас Баскет209111300:134129
9.КК Визура 3171071200:115927
10.КК Беосербона207131273:125827
11.КК Земун 4194151029:136423
12.КК Колубара ЛА 2003 - 2 (-1)19019673:166918
76917 КК Земун 4 : КК Беко 2 53 : 56
22.05.2022
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
76918 КК Сава 3 : КК Колубара ЛА 2003 - 2 103 : 53
21.05.2022
15:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76919 КК Беосербона : КК Ас Баскет 67 : 48
21.05.2022
14:10
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
76920 КК Риверс БМ : КК Визура 3 60 : 50
21.05.2022
13:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76921 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Беовук 72 - 2 65 : 72
22.05.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
76922 КК Еко Спорт : КК Барајево 2
24.05.2022
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76797 КК Беовук 72 - 2 : КК Барајево 2 56 : 51
27.11.2021
15:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
76798 КК Визура 3 : КК Еко Спорт 76 : 79
27.11.2021
17:30
Нова Визура ( Славонска 18)
76799 КК Ас Баскет : Кошаркашка Академија Ребрача 75 : 84
27.11.2021
19:45
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
76800 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Риверс БМ 34 : 93
27.11.2021
10:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
76801 КК Беко 2 : КК Беосербона 58 : 67
28.11.2021
11:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
76802 КК Земун 4 : КК Сава 3 67 : 74
29.11.2021
21:30
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
76803 КК Беовук 72 - 2 : КК Визура 3 50 : 55
05.12.2021
16:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
76804 КК Беосербона : КК Земун 4 98 : 70
04.12.2021
14:00
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
76805 КК Риверс БМ : КК Беко 2 70 : 62
05.12.2021
13:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76806 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Колубара ЛА 2003 - 2 112 : 23
05.12.2021
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
76807 КК Еко Спорт : КК Ас Баскет 54 : 62
04.12.2021
14:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76808 КК Барајево 2 : КК Сава 3 78 : 47
04.12.2021
11:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
76809 КК Визура 3 : КК Барајево 2 69 : 94
11.12.2021
20:30
Нова Визура ( Славонска 18)
76810 КК Ас Баскет : КК Беовук 72 - 2 75 : 63
11.12.2021
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
76811 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Еко Спорт 30 : 69
12.12.2021
14:45
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
76812 КК Беко 2 : Кошаркашка Академија Ребрача 59 : 60
11.12.2021
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
76813 КК Земун 4 : КК Риверс БМ 49 : 100
13.12.2021
21:40
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
76814 КК Сава 3 : КК Беосербона 87 : 49
11.12.2021
10:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76815 КК Беовук 72 - 2 : КК Колубара ЛА 2003 - 2 96 : 36
18.12.2021
11:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
76816 КК Визура 3 : КК Ас Баскет 67 : 63
20.12.2021
21:45
Нова Визура ( Славонска 18)
76817 КК Риверс БМ : КК Сава 3 55 : 81
19.12.2021
10:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76818 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Земун 4 87 : 47
19.12.2021
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
76819 КК Еко Спорт : КК Беко 2 55 : 48
18.12.2021
14:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76820 КК Барајево 2 : КК Беосербона 80 : 44
08.03.2022
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
76821 КК Ас Баскет : КК Барајево 2 40 : 75
26.12.2021
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
76822 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Визура 3 33 : 74
25.12.2021
14:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
76823 КК Беко 2 : КК Беовук 72 - 2 58 : 65
25.12.2021
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
76824 КК Земун 4 : КК Еко Спорт 35 : 70
27.12.2021
21:30
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
76825 КК Сава 3 : Кошаркашка Академија Ребрача 78 : 50
21.01.2022
14:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76826 КК Беосербона : КК Риверс БМ 55 : 74
19.05.2022
20:20
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
76827 КК Беовук 72 - 2 : КК Земун 4 65 : 38
23.01.2022
12:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
76828 КК Визура 3 : КК Беко 2 91 : 77
19.03.2022
21:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
76829 КК Ас Баскет : КК Колубара ЛА 2003 - 2 77 : 28
20.01.2022
15:15
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
76830 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Беосербона 80 : 67
23.01.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
76831 КК Еко Спорт : КК Сава 3 68 : 51
26.04.2022
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76832 КК Барајево 2 : КК Риверс БМ 80 : 48
27.01.2022
21:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
76833 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Барајево 2 13 : 120
29.01.2022
16:15
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
76834 КК Беко 2 : КК Ас Баскет 92 : 88
30.01.2022
19:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
76835 КК Земун 4 : КК Визура 3 36 : 48
31.01.2022
21:30
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
76836 КК Сава 3 : КК Беовук 72 - 2 58 : 76
30.01.2022
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76837 КК Беосербона : КК Еко Спорт 46 : 53
29.01.2022
14:30
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
76838 КК Риверс БМ : Кошаркашка Академија Ребрача
24.05.2022
20:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76839 КК Беовук 72 - 2 : КК Беосербона 65 : 36
06.02.2022
11:50
Вук Караџић ( Таковска 41)
76840 КК Визура 3 : КК Сава 3 94 : 90
06.02.2022
18:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
76841 КК Ас Баскет : КК Земун 4 68 : 47
05.02.2022
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
76842 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Беко 2 62 : 88
06.02.2022
16:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
76843 КК Еко Спорт : КК Риверс БМ 49 : 47
05.02.2022
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76844 КК Барајево 2 : Кошаркашка Академија Ребрача 94 : 43
08.02.2022
21:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
76845 КК Беко 2 : КК Барајево 2 74 : 78
13.02.2022
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
76846 КК Земун 4 : КК Колубара ЛА 2003 - 2 83 : 42
13.02.2022
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
76847 КК Сава 3 : КК Ас Баскет 57 : 62
10.02.2022
21:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
76848 КК Беосербона : КК Визура 3
76849 КК Риверс БМ : КК Беовук 72 - 2 68 : 46
13.02.2022
15:30
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76850 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Еко Спорт 81 : 80
12.02.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
76851 КК Беовук 72 - 2 : Кошаркашка Академија Ребрача 49 : 43
20.02.2022
12:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
76852 КК Визура 3 : КК Риверс БМ 56 : 66
20.02.2022
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
76853 КК Ас Баскет : КК Беосербона 67 : 59
10.05.2022
21:40
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
76854 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Сава 3
01.01.2022
76855 КК Беко 2 : КК Земун 4 73 : 52
20.02.2022
17:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
76856 КК Барајево 2 : КК Еко Спорт
76857 КК Земун 4 : КК Барајево 2
76858 КК Сава 3 : КК Беко 2 81 : 83
27.02.2022
09:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76859 КК Беосербона : КК Колубара ЛА 2003 - 2 120 : 10
26.02.2022
13:25
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
76860 КК Риверс БМ : КК Ас Баскет 78 : 51
27.02.2022
13:30
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76861 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Визура 3 58 : 70
26.02.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
76862 КК Еко Спорт : КК Беовук 72 - 2 45 : 38
26.02.2022
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76863 КК Сава 3 : КК Земун 4 113 : 42
06.03.2022
12:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76864 КК Беосербона : КК Беко 2 57 : 65
03.03.2022
20:20
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
76865 КК Риверс БМ : КК Колубара ЛА 2003 - 2 74 : 34
05.03.2022
13:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76866 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Ас Баскет 68 : 76
05.03.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
76867 КК Еко Спорт : КК Визура 3
01.01.2022
76868 КК Барајево 2 : КК Беовук 72 - 2 84 : 63
05.03.2022
16:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
76869 КК Визура 3 : КК Беовук 72 - 2 77 : 55
12.03.2022
21:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
76870 КК Ас Баскет : КК Еко Спорт
01.01.2022
76871 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : Кошаркашка Академија Ребрача 45 : 83
12.03.2022
13:30
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
76872 КК Беко 2 : КК Риверс БМ 57 : 75
13.03.2022
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
76873 КК Земун 4 : КК Беосербона 42 : 55
21.03.2022
21:30
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
76874 КК Сава 3 : КК Барајево 2 72 : 79
12.03.2022
14:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76875 КК Беовук 72 - 2 : КК Ас Баскет 55 : 59
20.03.2022
13:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
76876 КК Беосербона : КК Сава 3 72 : 52
24.03.2022
20:20
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
76877 КК Риверс БМ : КК Земун 4 95 : 40
20.03.2022
15:30
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76878 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Беко 2 69 : 68
22.03.2022
20:10
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
76879 КК Еко Спорт : КК Колубара ЛА 2003 - 2 88 : 39
19.03.2022
11:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76880 КК Барајево 2 : КК Визура 3 98 : 76
12.05.2022
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
76881 КК Ас Баскет : КК Визура 3 65 : 75
26.03.2022
10:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
76882 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Беовук 72 - 2 60 : 79
26.03.2022
14:45
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
76883 КК Беко 2 : КК Еко Спорт 61 : 67
27.03.2022
19:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
76884 КК Земун 4 : Кошаркашка Академија Ребрача 46 : 67
27.03.2022
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
76885 КК Сава 3 : КК Риверс БМ 44 : 108
26.03.2022
16:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76886 КК Беосербона : КК Барајево 2 56 : 61
26.03.2022
14:20
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
76887 КК Беовук 72 - 2 : КК Беко 2 56 : 55
02.04.2022
14:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
76888 КК Визура 3 : КК Колубара ЛА 2003 - 2
01.01.2022
76889 КК Риверс БМ : КК Беосербона 68 : 50
03.04.2022
13:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76890 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Сава 3 68 : 69
03.04.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
76891 КК Еко Спорт : КК Земун 4 72 : 45
21.04.2022
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76892 КК Барајево 2 : КК Ас Баскет 96 : 62
05.04.2022
19:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
76893 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Ас Баскет 34 : 71
09.04.2022
15:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
76894 КК Беко 2 : КК Визура 3 84 : 72
09.04.2022
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
76895 КК Земун 4 : КК Беовук 72 - 2 55 : 47
11.04.2022
21:30
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
76896 КК Сава 3 : КК Еко Спорт 59 : 78
10.04.2022
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76897 КК Беосербона : Кошаркашка Академија Ребрача 80 : 56
09.04.2022
14:20
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
76898 КК Риверс БМ : КК Барајево 2
31.05.2022
20:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76899 КК Беовук 72 - 2 : КК Сава 3 67 : 70
17.04.2022
12:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
76900 КК Визура 3 : КК Земун 4
01.01.2022
76901 КК Ас Баскет : КК Беко 2 62 : 82
17.04.2022
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
76902 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Риверс БМ 53 : 81
17.04.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
76903 КК Еко Спорт : КК Беосербона 67 : 64
19.04.2022
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76904 КК Барајево 2 : КК Колубара ЛА 2003 - 2 114 : 33
16.04.2022
12:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
76905 КК Беко 2 : КК Колубара ЛА 2003 - 2 СР 20 : 0
службени резултат
08.05.2022
17:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
76906 КК Земун 4 : КК Ас Баскет 77 : 70
09.05.2022
21:30
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
76907 КК Сава 3 : КК Визура 3 84 : 64
08.05.2022
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76908 КК Беосербона : КК Беовук 72 - 2 64 : 69
07.05.2022
14:10
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
76909 КК Риверс БМ : КК Еко Спорт 82 : 56
08.05.2022
13:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76910 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Барајево 2 62 : 78
08.05.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
76911 КК Беовук 72 - 2 : КК Риверс БМ 54 : 63
15.05.2022
13:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
76912 КК Визура 3 : КК Беосербона 86 : 67
15.05.2022
11:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
76913 КК Ас Баскет : КК Сава 3 59 : 83
14.05.2022
12:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76914 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Земун 4 64 : 105
15.05.2022
15:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
76915 КК Еко Спорт : Кошаркашка Академија Ребрача 74 : 69
17.05.2022
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76916 КК Барајево 2 : КК Беко 2 89 : 67
15.05.2022
12:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
76917 КК Земун 4 : КК Беко 2 53 : 56
22.05.2022
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
76918 КК Сава 3 : КК Колубара ЛА 2003 - 2 103 : 53
21.05.2022
15:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76919 КК Беосербона : КК Ас Баскет 67 : 48
21.05.2022
14:10
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
76920 КК Риверс БМ : КК Визура 3 60 : 50
21.05.2022
13:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
76921 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Беовук 72 - 2 65 : 72
22.05.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
76922 КК Еко Спорт : КК Барајево 2
24.05.2022
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)