lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/2. лига - Плеј-аут
1.КК Младеновац1183824:77719
2.КК Колубара ЛА 2003981768:56317
3.КК Земун 2963556:53915
4.КК Сурчин Добановци862561:51814
5.КК Сава 21037686:79313
6.БКК Раднички 2936514:59512
7.КК ИБЦ817485:5399
8.ОКК Београд817474:5449
78535 КК ИБЦ : КК Сава 2
78536 БКК Раднички 2 : ОКК Београд 52 : 47
01.01.2022
78537 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сурчин Добановци 90 : 55
14.05.2022
14:50
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
78538 КК Земун 2 : КК Младеновац 67 : 51
01.01.2022
78539 КК Земун 2 : КК ИБЦ 70 : 81
01.01.2022
78540 КК Младеновац : КК Колубара ЛА 2003
23.05.2022
20:15
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
78541 КК Сурчин Добановци : БКК Раднички 2
78542 ОКК Београд : КК Сава 2 64 : 83
01.01.2022
78491 КК Колубара ЛА 2003 : КК ИБЦ 72 : 54
28.03.2022
21:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
78492 БКК Раднички 2 : КК Земун 2
22.05.2022
16:00
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
78493 КК Сава 2 : КК Младеновац 93 : 95
08.05.2022
15:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
78494 ОКК Београд : КК Сурчин Добановци
78511 КК ИБЦ : КК Земун 2 57 : 59
01.01.2022
78512 КК Колубара ЛА 2003 : КК Младеновац 78 : 84
11.04.2022
21:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
78513 БКК Раднички 2 : КК Сурчин Добановци
78514 КК Сава 2 : ОКК Београд 65 : 55
01.01.2022
78515 ОКК Београд : КК ИБЦ
78516 КК Сурчин Добановци : КК Сава 2 78 : 51
17.04.2022
14:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
78517 КК Младеновац : БКК Раднички 2 69 : 41
28.04.2022
20:30
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
78518 КК Земун 2 : КК Колубара ЛА 2003
21.05.2022
18:00
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
78519 КК ИБЦ : КК Колубара ЛА 2003
19.05.2022
20:50
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
78520 КК Земун 2 : БКК Раднички 2 60 : 38
12.05.2022
21:30
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
78521 КК Младеновац : КК Сава 2 91 : 84
09.05.2022
20:20
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
78522 КК Сурчин Добановци : ОКК Београд
08.05.2022
11:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
78523 КК Сурчин Добановци : КК ИБЦ 70 : 54
01.01.2022
78524 ОКК Београд : КК Младеновац 67 : 69
17.05.2022
20:50
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
78525 КК Сава 2 : КК Земун 2
24.05.2022
21:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
78526 БКК Раднички 2 : КК Колубара ЛА 2003 72 : 81
01.01.2022
78527 КК ИБЦ : БКК Раднички 2 45 : 49
15.05.2022
13:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
78528 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сава 2 98 : 61
01.01.2022
78529 КК Земун 2 : ОКК Београд
26.05.2022
21:30
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
78530 КК Младеновац : КК Сурчин Добановци 68 : 84
01.01.2022
78535 КК ИБЦ : КК Сава 2
78536 БКК Раднички 2 : ОКК Београд 52 : 47
01.01.2022
78537 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сурчин Добановци 90 : 55
14.05.2022
14:50
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
78538 КК Земун 2 : КК Младеновац 67 : 51
01.01.2022
78539 КК Земун 2 : КК ИБЦ 70 : 81
01.01.2022
78540 КК Младеновац : КК Колубара ЛА 2003
23.05.2022
20:15
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
78541 КК Сурчин Добановци : БКК Раднички 2
78542 ОКК Београд : КК Сава 2 64 : 83
01.01.2022