lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/2. лига - Плеј-аут
1.КК Младеновац14113989:87525
2.КК Колубара ЛА 200313112963:72424
3.КК Земун 2 (-1)1468763:83219
4.КК Сурчин Добановци1073661:60217
5.КК Сава 21257838:94017
6.БКК Раднички 21147629:71415
7.КК ИБЦ1138675:71014
8.ОКК Београд (-2)13211658:77913
78491 КК Колубара ЛА 2003 : КК ИБЦ 72 : 54
28.03.2022
21:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
78492 БКК Раднички 2 : КК Земун 2 56 : 39
22.05.2022
16:00
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
78493 КК Сава 2 : КК Младеновац 93 : 95
08.05.2022
15:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
78494 ОКК Београд : КК Сурчин Добановци
78495 КК ИБЦ : КК Сурчин Добановци 69 : 73
01.01.2022
78496 КК Младеновац : ОКК Београд СР 20 : 0
службени резултат
26.05.2022
15:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
78497 КК Земун 2 : КК Сава 2 72 : 64
03.04.2022
11:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
78498 КК Колубара ЛА 2003 : БКК Раднички 2 84 : 56
01.01.2022
78511 КК ИБЦ : КК Земун 2 57 : 59
01.01.2022
78512 КК Колубара ЛА 2003 : КК Младеновац 78 : 84
11.04.2022
21:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
78513 БКК Раднички 2 : КК Сурчин Добановци
78514 КК Сава 2 : ОКК Београд 65 : 55
01.01.2022
78515 ОКК Београд : КК ИБЦ 55 : 71
13.06.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
78516 КК Сурчин Добановци : КК Сава 2 78 : 51
17.04.2022
14:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
78517 КК Младеновац : БКК Раднички 2 69 : 41
28.04.2022
20:30
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
78518 КК Земун 2 : КК Колубара ЛА 2003 39 : 74
21.05.2022
18:00
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
78519 КК ИБЦ : КК Колубара ЛА 2003 57 : 62
19.05.2022
20:50
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
78520 КК Земун 2 : БКК Раднички 2 60 : 38
12.05.2022
21:30
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
78521 КК Младеновац : КК Сава 2 91 : 84
09.05.2022
20:20
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
78522 КК Сурчин Добановци : ОКК Београд СР 20 : 0
службени резултат
08.05.2022
11:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
78523 КК Сурчин Добановци : КК ИБЦ 70 : 54
01.01.2022
78524 ОКК Београд : КК Младеновац 67 : 69
17.05.2022
20:50
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
78525 КК Сава 2 : КК Земун 2 68 : 67
24.05.2022
21:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
78526 БКК Раднички 2 : КК Колубара ЛА 2003 72 : 81
01.01.2022
78527 КК ИБЦ : БКК Раднички 2 45 : 49
15.05.2022
13:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
78528 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сава 2 98 : 61
01.01.2022
78529 КК Земун 2 : ОКК Београд 62 : 75
26.05.2022
21:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
78530 КК Младеновац : КК Сурчин Добановци 68 : 84
01.01.2022
78535 КК ИБЦ : КК Сава 2
78536 БКК Раднички 2 : ОКК Београд 52 : 47
01.01.2022
78537 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сурчин Добановци 90 : 55
14.05.2022
14:50
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
78538 КК Земун 2 : КК Младеновац 67 : 51
01.01.2022
78539 КК Земун 2 : КК ИБЦ 70 : 81
01.01.2022
78540 КК Младеновац : КК Колубара ЛА 2003 65 : 39
23.05.2022
20:15
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
78541 КК Сурчин Добановци : БКК Раднички 2
78542 ОКК Београд : КК Сава 2 64 : 83
01.01.2022
78543 КК ИБЦ : ОКК Београд 62 : 54
10.06.2022
21:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
78544 КК Сава 2 : КК Сурчин Добановци 84 : 80
22.05.2022
15:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
78545 БКК Раднички 2 : КК Младеновац 59 : 80
29.05.2022
16:00
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
78546 КК Колубара ЛА 2003 : КК Земун 2 СР 20 : 0
службени резултат
30.05.2022
21:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)