lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Колеџ Београд
(62321) 19.05.2019
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
48
КК Колеџ Београд
40
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.05.2019
20:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Димитрије Стојановић, Марко Вукчевић. Делегат: Борис Иванов

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5