lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Мондо Баскет - КК Младеновац
(62668) 12.10.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Мондо Баскет
64
КК Младеновац
72
(11:19, 11:17, 22:18, 20:18)
12.10.2019
20:20:00
Граовац (Батајница)
Александар Јовановски, Никола Ристић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5