lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Риверс БМ
(62670) 13.10.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
57
КК Риверс БМ
86
(6:19, 18:16, 12:20, 21:31)
13.10.2019
21:00:00
Балон средње школе (Барајево)
Петар Јанковић, Дамјан Ратковић. Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5