lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Церак - КК Умка Џез
(62683) 10.11.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Церак
66
КК Умка Џез
88
(19:21, 9:25, 20:20, 18:22)
10.11.2019
18:20:00
14. Октобар
Петар Јанковић, Лука Максић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5