lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Мондо Баскет
(62684) 10.11.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
46
КК Мондо Баскет
75
(11:22, 11:19, 12:16, 12:18)
10.11.2019
21:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Петар Милановић, Срба Ерић. Делегат: Јован Чучуковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5