lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Умка Џез - КК Астра
(62695) 12.01.2020
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Умка Џез
70
КК Астра
79
(21:23, 15:23, 18:25, 16:8)
12.01.2020
19:30:00
Хала спортова (Обреновац)
Петар Јанковић, Немања Илић. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5