lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Риверс БМ - КК Барајево Бамби
(62698) 30.11.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Риверс БМ
115
КК Барајево Бамби
53
(35:19, 19:11, 23:14, 38:9)
30.11.2019
16:20:00
Хала Визура
Филип Конатар, Вук Иванчевић. Делегат: Љиљана Перуничић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5