lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Мондо Баскет - КК Барајево Бамби
(62712) 28.01.2020
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Мондо Баскет
90
КК Барајево Бамби
54
(33:12, 21:12, 23:16, 13:14)
28.01.2020
21:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Немања Илић, Момчило Лутовац. Делегат: Ивана Антуновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5