lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Астра - КК Риверс БМ
(62713) 26.01.2020
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Астра
78
КК Риверс БМ
69
(26:16, 16:18, 11:19, 25:16)
26.01.2020
17:50:00
Хала Визура Спорт
Александар Јовановски, Петар Јанковић. Делегат: Вукашин Курћубић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5