lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Мондо Баскет - КК Вива
(62721) 09.02.2020
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Мондо Баскет
70
КК Вива
84
(11:21, 25:19, 20:17, 14:27)
09.02.2020
12:30:00
Граовац (Батајница)
Петар Јанковић, Никола Благојевић. Делегат: Вукашин Курћубић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5