lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Астра - КК Младеновац
(62722) 11.02.2020
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Астра
113
КК Младеновац
74
(36:15, 27:15, 20:21, 30:23)
11.02.2020
12:30:00
Хала Визура Спорт
Немања Илић, Немања Гојовић. Делегат: Јован Чучуковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5