lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Црвена Звезда МТС - КК Визура
(63405) 08.03.2020
Пионири/Квалитетна лига
КК Црвена Звезда МТС
85
КК Визура
65
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
08.03.2020
11:00:00
Баскет Цитy
Марко Шошкић, Немања Радовић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5