lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Жарково - КК Нови Београд 7
(63408) 08.03.2020
Пионири/Квалитетна лига
КК Жарково
56
КК Нови Београд 7
55
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
08.03.2020
12:20:00
Хала спортова Жарково
Павле Шипка, Немања Гојовић. Делегат: Михајло Костић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5