lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Ас Баскет - КК Партизан НИС
(69408) 30.01.2021
Пионири/Квалитетна лига
КК Ас Баскет
55
КК Партизан НИС
67
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.01.2021
19:20:00
20. Октобар
Филип Младеновић, Дејан Живковић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5