lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Вива - КК Беовук 72
(69410) 04.02.2021
Пионири/Квалитетна лига
КК Вива
84
КК Беовук 72
70
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
04.02.2021
20:20:00
Хала Визура
Павле Шипка, Дејан Живковић. Делегат: Вукашин Курћубић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5