lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   БКК Раднички - КК Динамик БГ
(69412) 31.01.2021
Пионири/Квалитетна лига
БКК Раднички
72
КК Динамик БГ
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
31.01.2021
14:20:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички)
Александар Бошковић, Петар Јанковић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5