lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Младост - КК Визура
(72810) 03.10.2021
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Младост
62
КК Визура
64
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.10.2021
16:00:00
Хала Визура Спорт
Данило Петковић, Немања Гојовић. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5