lat|eng
Насловна   >   Сениори/1. МРЛ Центар   >   БКК Раднички - КК Младеновац
(72858) 30.10.2021
Сениори/1. МРЛ Центар
БКК Раднички
97
КК Младеновац
41
(29:15, 29:5, 21:5, 18:16)
30.10.2021
20:45:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички)
Милош Прица, Немања Гојовић. Делегат: Тијана Брнић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5