lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

СЕНИОРИ/1. МРЛ Центар/Група 1
1.БКК Раднички880679:51516
2.КК Астра862666:68514
3.КК Црвена Звезда МТС 2761604:47913
4.ШКК Звездара844630:61612
5.КК Земун826592:67610
6.КК Жарково826613:64210
7.КК Барајево817547:6569
8.КК Младеновац725480:5429
72879 БКК Раднички : КК Барајево
12.12.2021
20:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Филип Младеновић, Александар Петровић, Делегат: Светлана Миладинов
72880 КК Жарково : КК Младеновац
12.12.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Ђурђић, Марко Пауновић, Делегат: Никола Шошкић
72881 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Астра
12.12.2021
12:00
Хала Шумице ( Устаничка 125/И)
Саша Крсмановић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Тодоровић
72882 КК Земун : ШКК Звездара
10.12.2021
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
72847 ШКК Звездара : КК Барајево 78 : 65
(29:17, 16:14, 8:17, 25:17)
17.10.2021
21:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Милош Јоксимовић, Никола Благојевић, Делегат: Горан Радовановић
72848 КК Земун : КК Астра 88 : 89
(24:24, 22:18, 18:18, 24:29)
15.10.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Немања Гојовић, Делегат: Урош Чукић
72849 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Младеновац 75 : 66
(9:13, 27:22, 18:20, 21:11)
20.10.2021
16:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Филип Младеновић, Лазар Костић, Делегат: Милан Кумбара
72850 КК Жарково : БКК Раднички 56 : 83
(10:25, 15:20, 20:19, 11:19)
17.10.2021
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Саша Крсмановић, Никола Младеновић, Делегат: Милан Тодоровић
72851 КК Барајево : БКК Раднички 62 : 89
(13:32, 13:28, 26:21, 10:8)
25.10.2021
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Филип Младеновић, Никола Благојевић, Делегат: Никола Томић
72852 КК Младеновац : КК Жарково 66 : 78
(17:18, 17:20, 17:13, 15:27)
27.10.2021
19:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Милош Ђурђић, Небојша Перовић, Делегат: Ђорђе Илић
72853 КК Астра : КК Црвена Звезда МТС 2 64 : 102
(9:27, 18:26, 17:28, 20:21)
25.10.2021
18:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Саша Крсмановић, Марко Пауновић, Делегат: Александар Тодоровић
72854 ШКК Звездара : КК Земун 94 : 49
(15:18, 26:10, 26:14, 27:7)
23.10.2021
19:20
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Драган Јаковљевић, Александар Петровић, Делегат: Предраг Ђикановић
72855 КК Земун : КК Барајево 78 : 64
(27:12, 18:15, 18:16, 15:21)
30.10.2021
15:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Саша Крсмановић, Петар Јанкулоски, Делегат: Предраг Ђикановић
72856 КК Црвена Звезда МТС 2 : ШКК Звездара 95 : 72
(19:14, 27:18, 30:21, 19:19)
03.11.2021
18:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Милош Ђурђић, Павле Цветић, Делегат: Вукашин Курћубић
72857 КК Жарково : КК Астра 84 : 85
(24:23, 19:26, 18:16, 23:20)
30.10.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Вук Иванчевић, Делегат: Жељко Делић
72858 БКК Раднички : КК Младеновац 97 : 41
(29:15, 29:5, 21:5, 18:16)
30.10.2021
20:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Милош Прица, Немања Гојовић, Делегат: Тијана Брнић
72859 КК Барајево : КК Младеновац 78 : 68
(10:21, 24:21, 25:12, 19:14)
08.11.2021
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Драган Јаковљевић, Марко Пауновић, Делегат: Никола Шошкић
72860 КК Астра : БКК Раднички 66 : 88
(15:24, 12:22, 20:16, 19:26)
06.11.2021
21:30
Хала Шумице ( Устаничка 125/И)
Александар Бошковић, Лазар Костић, Делегат: Горан Радовановић
72861 ШКК Звездара : КК Жарково 102 : 92
(20:18, 31:22, 21:23, 16:25, 14:4)
06.11.2021
17:50
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Милош Прица, Петар Јанкулоски, Делегат: Милан Тодоровић
72862 КК Земун : КК Црвена Звезда МТС 2 58 : 80
(21:28, 12:17, 12:12, 13:23)
10.11.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Јоксимовић, Марко Перовић, Делегат: Милан Кумбара
72863 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Барајево 100 : 59
(26:16, 32:14, 27:15, 15:14)
16.11.2021
16:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Никола Младеновић, Огњен Дабић, Делегат: Горан Радовановић
72864 КК Жарково : КК Земун 72 : 83
(19:15, 16:28, 22:18, 15:22)
17.11.2021
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Александар Бошковић, Филип Младеновић, Делегат: Ђорђе Илић
72865 БКК Раднички : ШКК Звездара 69 : 59
(20:8, 19:17, 15:19, 15:15)
16.11.2021
20:15
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Стеван Рашинац, Вук Иванчевић, Делегат: Предраг Ђикановић
72866 КК Младеновац : КК Астра 82 : 94
(16:25, 19:25, 18:16, 29:28)
13.11.2021
19:00
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Милош Прица, Александар Петровић, Делегат: Никола Томић
72867 КК Барајево : КК Астра 70 : 75
(20:16, 12:24, 12:13, 26:22)
22.11.2021
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Милош Ђурђић, Марко Богићевић, Делегат: Тијана Брнић
72868 ШКК Звездара : КК Младеновац 61 : 73
(21:17, 18:17, 14:21, 8:18)
20.11.2021
15:20
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Саша Крсмановић, Александар Петровић, Делегат: Милан Кумбара
72869 КК Земун : БКК Раднички 84 : 88
(26:23, 17:25, 22:17, 19:23)
20.11.2021
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Јоксимовић, Петар Јанкулоски, Делегат: Милан Тодоровић
72870 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Жарково 80 : 74
(25:23, 17:19, 9:14, 29:18)
24.11.2021
16:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Стеван Рашинац, Марко Перовић, Делегат: Никола Шошкић
72871 КК Жарково : КК Барајево 82 : 64
(21:23, 17:7, 27:12, 17:22)
01.12.2021
20:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стеван Рашинац, Ђорђе Маринков, Делегат: Светлана Миладинов
72872 БКК Раднички : КК Црвена Звезда МТС 2 86 : 72
(12:24, 30:14, 32:23, 12:11)
01.12.2021
15:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Филип Младеновић, Лазар Костић, Делегат: Вукашин Курћубић
72873 КК Младеновац : КК Земун 84 : 59
(18:12, 22:19, 27:22, 17:6)
27.11.2021
18:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Драган Јаковљевић, Никола Младеновић, Делегат: Никола Шошкић
72874 КК Астра : ШКК Звездара 88 : 78
(21:14, 26:22, 17:16, 24:26)
27.11.2021
13:00
Хала Шумице ( Устаничка 125/И)
Милош Јоксимовић, Марко Пауновић, Делегат: Предраг Ђикановић
72875 КК Барајево : ШКК Звездара 85 : 86
(18:22, 26:17, 23:20, 18:27)
06.12.2021
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Милош Ђурђић, Марко Богићевић, Делегат: Никола Томић
72876 КК Астра : КК Земун 105 : 93
(25:17, 21:28, 31:20, 28:28)
05.12.2021
11:00
Хала Шумице ( Устаничка 125/И)
Стеван Рашинац, Филип Младеновић, Делегат: Александар Толић
72877 КК Младеновац : КК Црвена Звезда МТС 2
07.12.2021
19:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Немања Гојовић, Петар Јанкулоски, Делегат: Слободан Каличанин
72878 БКК Раднички : КК Жарково 79 : 75
(20:16, 21:23, 22:18, 16:18)
04.12.2021
20:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Милош Прица, Милош Јоксимовић, Делегат: Ђорђе Илић
72879 БКК Раднички : КК Барајево
12.12.2021
20:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Филип Младеновић, Александар Петровић, Делегат: Светлана Миладинов
72880 КК Жарково : КК Младеновац
12.12.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Ђурђић, Марко Пауновић, Делегат: Никола Шошкић
72881 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Астра
12.12.2021
12:00
Хала Шумице ( Устаничка 125/И)
Саша Крсмановић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Тодоровић
72882 КК Земун : ШКК Звездара
10.12.2021
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)