lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

СЕНИОРИ/1. МРЛ Центар/Група 2
1.КК Риверс БМ871764:50615
2.КК Беко770609:45814
3.КК Борац 2015 (Лазаревац)853619:58413
4.КК Торлак ОКК Београд844607:62312
5.КК ИБЦ826542:65310
6.КК Визура826520:66410
7.КК Флеш826589:66910
8.КК Раднички (Обреновац)725486:5799
72935 КК Флеш : КК Риверс БМ
12.12.2021
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Прица, Павле Цветић, Делегат: Ђорђе Илић
72936 КК Беко : КК Борац 2015 (Лазаревац)
11.12.2021
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Драган Јаковљевић, Немања Гојовић, Делегат: Тијана Брнић
72937 КК Раднички (Обреновац) : КК ИБЦ
11.12.2021
18:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Јоксимовић, Огњен Дабић, Делегат: Жељко Делић
72938 КК Торлак ОКК Београд : КК Визура
12.12.2021
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Стеван Рашинац, Никола Ђокић, Делегат: Предраг Ђикановић
72903 КК Визура : КК Риверс БМ 61 : 96
(12:21, 16:27, 17:29, 16:19)
17.10.2021
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Цветић, Небојша Перовић, Делегат: Александар Толић
72904 КК Торлак ОКК Београд : КК ИБЦ 98 : 93
(24:14, 28:29, 18:21, 28:29)
18.10.2021
20:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Драган Јаковљевић, Вук Иванчевић, Делегат: Тијана Брнић
72905 КК Раднички (Обреновац) : КК Борац 2015 (Лазаревац) 74 : 76
17.10.2021
16:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Прица, Петар Јанкулоски, Делегат: Жељко Делић
72906 КК Беко : КК Флеш 94 : 68
(20:14, 27:16, 19:18, 28:20)
16.10.2021
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Драган Јаковљевић, Александар Бошковић, Делегат: Никола Шошкић
72907 КК Риверс БМ : КК Флеш 107 : 58
23.10.2021
19:00
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Немања Гојовић, Никола Милосављевић , Делегат: Слободан Каличанин
72908 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Беко 65 : 79
(26:20, 10:24, 19:12, 10:23)
24.10.2021
19:30
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Александар Бошковић, Милош Прица, Делегат: Вукашин Курћубић
72909 КК ИБЦ : КК Раднички (Обреновац) 68 : 88
(31:24, 14:23, 17:24, 6:17)
23.10.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Лазар Костић, Делегат: Милан Тодоровић
72910 КК Визура : КК Торлак ОКК Београд 67 : 83
(17:22, 13:20, 22:23, 15:18)
03.11.2021
12:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Младеновић, Марко Богићевић, Делегат: Милан Кумбара
72911 КК Торлак ОКК Београд : КК Риверс БМ 44 : 108
(10:35, 17:16, 12:31, 5:26)
01.11.2021
20:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Никола Младеновић, Ђорђе Маринков, Делегат: Урош Чукић
72912 КК Раднички (Обреновац) : КК Визура 85 : 82
(15:24, 30:13, 18:17, 22:28)
01.11.2021
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Александар Бошковић, Срба Ерић, Делегат: Александар Тодоровић
72913 КК Беко : КК ИБЦ 88 : 57
(17:8, 26:17, 26:14, 19:18)
01.11.2021
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Филип Младеновић, Александар Лазић, Делегат: Ђорђе Илић
72914 КК Флеш : КК Борац 2015 (Лазаревац) 73 : 92
(21:20, 13:29, 17:22, 22:21)
31.10.2021
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Драган Јаковљевић, Александар Петровић, Делегат: Никола Шошкић
72915 КК Риверс БМ : КК Борац 2015 (Лазаревац) 89 : 82
(18:22, 13:23, 25:17, 18:12, 15:8)
06.11.2021
17:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Милош Ђурђић, Саша Крсмановић, Делегат: Урош Чукић
72916 КК ИБЦ : КК Флеш 89 : 74
(25:18, 25:21, 16:28, 23:7)
10.11.2021
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Младеновић, Никола Благојевић, Делегат: Александар Толић
72917 КК Визура : КК Беко 55 : 99
(15:28, 20:22, 14:29, 6:20)
07.11.2021
19:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Никола Младеновић, Марко Богићевић, Делегат: Слободан Каличанин
72918 КК Торлак ОКК Београд : КК Раднички (Обреновац) 79 : 52
(15:14, 20:11, 18:14, 26:13)
06.11.2021
18:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Гојовић, Павле Цветић, Делегат: Никола Томић
72919 КК Раднички (Обреновац) : КК Риверс БМ 68 : 105
(11:29, 27:23, 14:26, 16:27)
14.11.2021
18:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Јоксимовић, Лазар Костић, Делегат: Светлана Миладинов
72920 КК Беко : КК Торлак ОКК Београд 84 : 71
(20:9, 25:18, 18:23, 21:21)
15.11.2021
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Ђурђић, Никола Милосављевић , Делегат: Тијана Брнић
72921 КК Флеш : КК Визура 69 : 75
13.11.2021
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Саша Крсмановић, Ђорђе Маринков, Делегат: Жељко Делић
72922 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК ИБЦ 83 : 59
(14:21, 23:17, 27:9, 19:12)
13.11.2021
20:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Немања Гојовић, Александар Лазић, Делегат: Александар Тодоровић
72923 КК Риверс БМ : КК ИБЦ 91 : 50
20.11.2021
18:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Никола Младеновић, Павле Цветић, Делегат: Жељко Делић
72924 КК Визура : КК Борац 2015 (Лазаревац) 67 : 65
(6:18, 23:9, 30:20, 8:18)
20.11.2021
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Ђурђић, Огњен Дабић, Делегат: Александар Толић
72925 КК Торлак ОКК Београд : КК Флеш 77 : 83
(10:14, 32:17, 14:24, 21:28)
20.11.2021
20:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Драган Јаковљевић, Никола Благојевић, Делегат: Ђорђе Илић
72926 КК Раднички (Обреновац) : КК Беко
08.12.2021
20:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Стеван Рашинац, Марко Пауновић, Делегат: Слободан Каличанин
72927 КК Беко : КК Риверс БМ 84 : 76
(30:14, 19:19, 24:22, 11:21)
29.11.2021
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Драган Јаковљевић, Милош Прица, Делегат: Урош Чукић
72928 КК Флеш : КК Раднички (Обреновац) 98 : 54
(21:8, 30:17, 31:17, 16:12)
28.11.2021
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Ђурђић, Марко Богићевић, Делегат: Александар Тодоровић
72929 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Торлак ОКК Београд 85 : 78
(20:22, 25:12, 17:27, 23:17)
27.11.2021
20:30
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Саша Крсмановић, Никола Милосављевић , Делегат: Горан Радовановић
72930 КК ИБЦ : КК Визура 75 : 54
(22:9, 23:22, 14:14, 16:9)
28.11.2021
20:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Гојовић, Александар Лазић, Делегат: Никола Томић
72931 КК Риверс БМ : КК Визура 92 : 59
(18:16, 26:17, 30:11, 18:15)
05.12.2021
16:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Александар Бошковић, Никола Благојевић, Делегат: Горан Радовановић
72932 КК ИБЦ : КК Торлак ОКК Београд 51 : 77
(15:8, 8:22, 18:27, 10:20)
05.12.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Саша Крсмановић, Небојша Перовић, Делегат: Вукашин Курћубић
72933 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Раднички (Обреновац) 71 : 65
(13:19, 17:13, 26:16, 15:17)
05.12.2021
17:30
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Драган Јаковљевић, Ђорђе Маринков, Делегат: Милан Тодоровић
72934 КК Флеш : КК Беко 66 : 81
(14:28, 20:19, 18:19, 14:15)
05.12.2021
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Младеновић, Никола Милосављевић , Делегат: Милан Кумбара
72935 КК Флеш : КК Риверс БМ
12.12.2021
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Прица, Павле Цветић, Делегат: Ђорђе Илић
72936 КК Беко : КК Борац 2015 (Лазаревац)
11.12.2021
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Драган Јаковљевић, Немања Гојовић, Делегат: Тијана Брнић
72937 КК Раднички (Обреновац) : КК ИБЦ
11.12.2021
18:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Јоксимовић, Огњен Дабић, Делегат: Жељко Делић
72938 КК Торлак ОКК Београд : КК Визура
12.12.2021
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Стеван Рашинац, Никола Ђокић, Делегат: Предраг Ђикановић