lat|eng
Насловна   >   Сениори/1. МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Младеновац
(72859) 08.11.2021
Сениори/1. МРЛ Центар
КК Барајево
78
КК Младеновац
68
(10:21, 24:21, 25:12, 19:14)
08.11.2021
20:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Драган Јаковљевић, Марко Пауновић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5