lat|eng
Насловна   >   Сениори/1. МРЛ Центар   >   ШКК Звездара - КК Жарково
(72861) 06.11.2021
Сениори/1. МРЛ Центар
ШКК Звездара
102
КК Жарково
92
(20:18, 31:22, 21:23, 16:25)
06.11.2021
17:50:00
Балон Корн
Милош Прица, Петар Јанкулоски. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5