lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига У15   >   КК Црвена Звезда МТС - ШКК Звездара
(74100) 21.11.2021
Пионири/Квалитетна лига У15
КК Црвена Звезда МТС
81
ШКК Звездара
64
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.11.2021
18:30:00
Баскет Цитy
Павле Шипка, Хелена Маринковић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5