lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Флеш - КК Жарково
(74359) 21.11.2021
Јуниори/Квалитетна лига
КК Флеш
66
КК Жарково
78
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.11.2021
17:05:00
Бора Станковић
Лука Максимовић, Саша Крсмановић. Делегат: Тијана Брнић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5