lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
1.КК Жарково550346:28610
2.КК Беко431286:2737
3.КК Флеш523384:4027
4.КК Слодес523345:3557
5.КК Торлак ОКК Београд431328:2687
6.КК Земун330252:1836
7.КК Борац 2015 (Лазаревац)422273:2926
8.КК Барајево514310:3416
9.КК Беовук 72220180:1724
10.КК Сава404258:3084
11.КК Борац Земун312194:2224
12.КК Младост404231:2854
74363 КК Борац Земун : КК Сава
28.11.2021
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Кривокућа, Немања Радовић, Делегат: Александар Рашинац
74364 КК Земун : КК Торлак ОКК Београд
29.11.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Немања Гојовић, Делегат: Горан Радовановић
74365 КК Беко : КК Беовук 72
28.11.2021
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лука Максимовић, Милош Прица, Делегат: Урош Чукић
74366 КК Младост : КК Борац 2015 (Лазаревац)
28.11.2021
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Зоран Нинков
74367 КК Жарково : КК Барајево 68 : 56
27.11.2021
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Симић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Александар Толић
74368 КК Слодес : КК Флеш 72 : 78
27.11.2021
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Антоније Луковић, Петар Димић, Делегат: Јован Михаиловић
74339 КК Беовук 72 : КК Сава 90 : 88
11.11.2021
15:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Саша Крсмановић, Немања Гојовић, Делегат: Ђорђе Илић
74340 КК Торлак ОКК Београд : КК Борац 2015 (Лазаревац) 91 : 72
30.10.2021
13:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Петровић, Немања Гојовић, Делегат: Ђорђе Илић
74341 КК Борац Земун : КК Барајево 82 : 72
08.11.2021
13:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Љубомир Марковић, Павле Шипка, Делегат: Александар Варађан
74342 КК Земун : КК Флеш 103 : 78
31.10.2021
19:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Петровић, Немања Гојовић, Делегат: Јован Чучуковић
74343 КК Беко : КК Слодес 77 : 67
31.10.2021
13:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Бошковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Тодоровић
74344 КК Младост : КК Жарково 52 : 57
09.11.2021
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
74345 КК Беовук 72 : КК Торлак ОКК Београд 90 : 84
09.11.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Предраг Несторовић, Огњен Младеновић, Делегат: Бојан Драшкић
74346 КК Слодес : КК Младост 69 : 55
06.11.2021
16:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Предраг Несторовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Зоран Нинков
74347 КК Флеш : КК Беко 77 : 81
09.11.2021
16:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Петровић, Марко Пауновић, Делегат: Александар Рашинац
74348 КК Барајево : КК Земун 50 : 70
15.11.2021
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Младеновић, Александар Петровић, Делегат: Горан Радовановић
74349 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Борац Земун 75 : 59
10.11.2021
21:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Предраг Несторовић, Стеван Рашинац, Делегат: Жељко Делић
74350 КК Сава : КК Жарково 48 : 67
23.11.2021
14:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Павле Шипка, Милош Прица, Делегат: Александар Рашинац
74351 КК Торлак ОКК Београд : КК Сава 78 : 53
13.11.2021
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Кривокућа, Дејан Живковић, Делегат: Александар Рашинац
74352 КК Борац Земун : КК Беовук 72
74353 КК Земун : КК Борац 2015 (Лазаревац) 79 : 55
14.11.2021
14:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Вранеш
74354 КК Беко : КК Барајево 65 : 58
13.11.2021
13:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Влаховић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
74355 КК Младост : КК Флеш 68 : 85
17.11.2021
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
74356 КК Жарково : КК Слодес 76 : 64
14.11.2021
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош З. Димитријевић, Петар Јанкулоски, Делегат: Ненад Радосављевић
74357 КК Беовук 72 : КК Земун
01.01.2021
Милан Костић, Петар Јанковић, Делегат: Ђорђе Илић
74358 КК Торлак ОКК Београд : КК Борац Земун 75 : 53
21.11.2021
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Стеван Рашинац, Предраг Несторовић, Делегат: Слободан Тодоровић
74359 КК Флеш : КК Жарково 66 : 78
21.11.2021
17:05
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Лука Максимовић, Саша Крсмановић, Делегат: Тијана Брнић
74360 КК Барајево : КК Младост 74 : 56
25.11.2021
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Никола Томић
74361 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Беко 71 : 63
21.11.2021
11:15
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Жељко Делић
74362 КК Сава : КК Слодес 69 : 73
21.11.2021
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Антоније Луковић, Дејан Живковић, Делегат: Александар Рашинац
74363 КК Борац Земун : КК Сава
28.11.2021
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Кривокућа, Немања Радовић, Делегат: Александар Рашинац
74364 КК Земун : КК Торлак ОКК Београд
29.11.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Немања Гојовић, Делегат: Горан Радовановић
74365 КК Беко : КК Беовук 72
28.11.2021
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лука Максимовић, Милош Прица, Делегат: Урош Чукић
74366 КК Младост : КК Борац 2015 (Лазаревац)
28.11.2021
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Зоран Нинков
74367 КК Жарково : КК Барајево 68 : 56
27.11.2021
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Симић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Александар Толић
74368 КК Слодес : КК Флеш 72 : 78
27.11.2021
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Антоније Луковић, Петар Димић, Делегат: Јован Михаиловић