lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Жарково
(74740) 12.11.2021
Кадети/Квалитетна лига
КК Младост
64
КК Жарково
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.11.2021
21:40:00
Хала Пинки
Немања Влаховић, Немања Кривокућа. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5