lat|eng
Насловна > Резултати
КАДЕТИ/Квалитетна лига
1.КК Торлак ОКК Београд330264:1616
2.КК Земун330240:1836
3.КК Младост321184:1885
4.БКК Раднички220129:1134
5.КК Флеш312192:2004
6.КК Слодес211154:1493
7.КК Беко303182:2613
8.КК Визура11074:672
9.ОКК Београд202118:1292
10.КК Мондо Баскет20294:1692
11.КК Жарково10160:641
12.КК Беовук 7210176:831
74747 КК Визура : КК Беовук 72
28.11.2021
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Кривокућа, Никола Младеновић, Делегат: Јован Михаиловић
74748 КК Земун : КК Слодес 73 : 71
27.11.2021
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Дамјан Ратковић, Делегат: Слободан Каличанин
74749 КК Торлак ОКК Београд : КК Беко 103 : 51
27.11.2021
13:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марија Ћирић, Филип Младеновић, Делегат: Мирољуб Јовановић
74750 ОКК Београд : КК Мондо Баскет
74751 КК Младост : КК Флеш 60 : 57
27.11.2021
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Дамјан Ратковић, Делегат: Слободан Каличанин
74752 КК Жарково : БКК Раднички
28.11.2021
18:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Огњен Дабић, Александар Лазић, Делегат: Михајло Костић
74735 КК Слодес : КК Беовук 72 83 : 76
13.11.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Рашинац
74736 КК Визура : КК Беко 74 : 67
12.11.2021
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Милена Главан
74737 КК Земун : КК Мондо Баскет 83 : 48
17.11.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
74738 КК Торлак ОКК Београд : КК Флеш 75 : 64
13.11.2021
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Влаховић, Предраг Несторовић, Делегат: Слободан Каличанин
74739 ОКК Београд : БКК Раднички 53 : 58
13.11.2021
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Бошковић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Каличанин
74740 КК Младост : КК Жарково 64 : 60
12.11.2021
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Влаховић, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Кнежевић
74741 КК Слодес : КК Визура
01.01.2021
74742 БКК Раднички : КК Младост 71 : 60
21.11.2021
13:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Предраг Несторовић, Петар Јанковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
74743 КК Флеш : ОКК Београд 71 : 65
21.11.2021
15:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Лука Максимовић, Саша Крсмановић, Делегат: Тијана Брнић
74744 КК Мондо Баскет : КК Торлак ОКК Београд 46 : 86
21.11.2021
14:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Павле Шипка, Марко Богићевић, Делегат: Слободан Каличанин
74745 КК Беко : КК Земун 64 : 84
20.11.2021
18:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Петровић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Тодоровић
74746 КК Беовук 72 : КК Жарково
74747 КК Визура : КК Беовук 72
28.11.2021
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Кривокућа, Никола Младеновић, Делегат: Јован Михаиловић
74748 КК Земун : КК Слодес 73 : 71
27.11.2021
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Дамјан Ратковић, Делегат: Слободан Каличанин
74749 КК Торлак ОКК Београд : КК Беко 103 : 51
27.11.2021
13:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марија Ћирић, Филип Младеновић, Делегат: Мирољуб Јовановић
74750 ОКК Београд : КК Мондо Баскет
74751 КК Младост : КК Флеш 60 : 57
27.11.2021
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Дамјан Ратковић, Делегат: Слободан Каличанин
74752 КК Жарково : БКК Раднички
28.11.2021
18:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Огњен Дабић, Александар Лазић, Делегат: Михајло Костић