lat|eng
Насловна > Резултати
КАДЕТИ/Квалитетна лига
1.КК Земун221931674:138241
2.БКК Раднички221841504:134440
3.КК Торлак ОКК Београд221661708:143438
4.КК Младост221481455:132636
5.КК Слодес221391534:143735
6.КК Визура2211111565:148133
7.ОКК Београд2211111499:142333
8.КК Жарково229131409:139531
9.КК Флеш229131305:138631
10.КК Беко226161319:161028
11.КК Мондо Баскет225171266:159027
12.КК Беовук 72 (-1)221211106:153622
74735 КК Слодес : КК Беовук 72 83 : 76
13.11.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Рашинац
74736 КК Визура : КК Беко 74 : 67
12.11.2021
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Милена Главан
74737 КК Земун : КК Мондо Баскет 83 : 48
17.11.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
74738 КК Торлак ОКК Београд : КК Флеш 75 : 64
13.11.2021
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Влаховић, Предраг Ширко, Делегат: Слободан Каличанин
74739 ОКК Београд : БКК Раднички 53 : 58
13.11.2021
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Бошковић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Каличанин
74740 КК Младост : КК Жарково 64 : 60
12.11.2021
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Влаховић, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Кнежевић
74741 КК Слодес : КК Визура 75 : 81
30.01.2022
16:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Павле Шипка, Ведран Чоловић, Делегат: Ивана Антуновић
74742 БКК Раднички : КК Младост 71 : 60
21.11.2021
13:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Предраг Ширко, Петар Јанковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
74743 КК Флеш : ОКК Београд 71 : 65
21.11.2021
15:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Лука Максимовић, Саша Крсмановић, Делегат: Тијана Брнић
74744 КК Мондо Баскет : КК Торлак ОКК Београд 46 : 86
21.11.2021
14:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Павле Шипка, Марко Богићевић, Делегат: Слободан Каличанин
74745 КК Беко : КК Земун 64 : 84
20.11.2021
18:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Петровић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Тодоровић
74746 КК Беовук 72 : КК Жарково СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2022
74747 КК Визура : КК Беовук 72 90 : 67
28.11.2021
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Кривокућа, Никола Младеновић, Делегат: Јован Михаиловић
74748 КК Земун : КК Слодес 73 : 71
27.11.2021
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Дамјан Ратковић, Делегат: Слободан Каличанин
74749 КК Торлак ОКК Београд : КК Беко 103 : 51
27.11.2021
13:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марија Ћирић, Филип Младеновић, Делегат: Мирољуб Јовановић
74750 ОКК Београд : КК Мондо Баскет 95 : 62
17.12.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Влаховић, Немања Кривокућа, Делегат: Мирољуб Јовановић
74751 КК Младост : КК Флеш 60 : 57
27.11.2021
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Дамјан Ратковић, Делегат: Слободан Каличанин
74752 КК Жарково : БКК Раднички 61 : 79
28.11.2021
18:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Огњен Дабић, Александар Лазић, Делегат: Михајло Костић
74753 КК Слодес : КК Торлак ОКК Београд 81 : 67
04.12.2021
10:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Влаховић, Милош Прица, Делегат: Ђорђе Илић
74754 КК Визура : КК Земун 75 : 77
04.12.2021
11:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Петар Јанковић, Делегат: Горан Радовановић
74755 КК Флеш : КК Жарково 49 : 63
04.12.2021
17:05
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Филип Конатар, Алекса Игњатовић, Делегат: Љиљана Благојевић
74756 КК Мондо Баскет : КК Младост 34 : 66
05.12.2021
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Павле Шипка, Филип Конатар, Делегат: Ивана Антуновић
74757 КК Беко : ОКК Београд 64 : 59
04.12.2021
14:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Никола Младеновић, Никола Ђокић, Делегат: Александар Тодоровић
74758 КК Беовук 72 : БКК Раднички 39 : 58
04.12.2021
16:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Милан Костић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Рашинац
74759 КК Земун : КК Беовук 72 73 : 60
15.12.2021
20:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Антоније Луковић, Делегат: Горан Радовановић
74760 КК Торлак ОКК Београд : КК Визура 78 : 76
08.12.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Лука Максимовић, Петар Димић, Делегат: Александар Варађан
74761 ОКК Београд : КК Слодес 85 : 67
09.12.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Душан Марчетић, Огњен Ћурчић, Делегат: Јелена Поповић
74762 КК Младост : КК Беко 64 : 39
08.12.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
74763 КК Жарково : КК Мондо Баскет 70 : 53
08.12.2021
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Антоније Луковић, Немања Гојовић, Делегат: Звездан Јанковић
74764 БКК Раднички : КК Флеш 70 : 55
06.12.2021
17:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Горан Радовановић
74765 КК Слодес : КК Младост 69 : 64
11.12.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душан Марчетић, Лука Максимовић, Делегат: Бојан Драшкић
74766 КК Визура : ОКК Београд 76 : 61
13.12.2021
21:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Кривокућа, Лука Максимовић, Делегат: Александар Кнежевић
74767 КК Земун : КК Торлак ОКК Београд 81 : 70
12.12.2021
18:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Петар Димић, Делегат: Горан Радовановић
74768 КК Мондо Баскет : БКК Раднички 56 : 68
11.12.2021
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Павле Шипка, Милош Лукић, Делегат: Ивана Антуновић
74769 КК Беко : КК Жарково 58 : 52
12.12.2021
19:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Никола Стошић, Лука Максимовић, Делегат: Александар Тодоровић
74770 КК Беовук 72 : КК Флеш 53 : 43
12.12.2021
12:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
Петар Димић, Милош Јоксимовић, Делегат: Мирољуб Јовановић
74771 КК Торлак ОКК Београд : КК Беовук 72 96 : 54
21.12.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Влаховић, Милош Јоксимовић, Делегат: Слободан Каличанин
74772 ОКК Београд : КК Земун 71 : 70
22.12.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Радовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Зоран Нинков
74773 КК Младост : КК Визура 68 : 64
20.12.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Милош Прица, Делегат: Горан Радовановић
74774 КК Жарково : КК Слодес 68 : 59
18.12.2021
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Ђокић, Срба Ерић, Делегат: Никола Којић
74775 БКК Раднички : КК Беко 68 : 50
18.12.2021
20:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Петар Димић, Марко Богићевић, Делегат: Александар Рашинац
74776 КК Флеш : КК Мондо Баскет 57 : 66
22.12.2021
20:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Милош Прица, Марко Пауновић, Делегат: Слободан Каличанин
74777 КК Слодес : БКК Раднички 70 : 60
25.12.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Предраг Ширко, Антоније Луковић, Делегат: Александар Кнежевић
74778 КК Визура : КК Жарково 76 : 74
26.12.2021
13:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Димић, Марија Ћирић, Делегат: Урош Чукић
74779 КК Земун : КК Младост 78 : 52
30.03.2022
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Душко Милаковић, Делегат: Слободан Каличанин
74780 КК Торлак ОКК Београд : ОКК Београд 87 : 69
16.02.2022
15:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Петар Јанкулоски, Вук Иванчевић, Делегат: Слободан Павлица
74781 КК Беко : КК Флеш 55 : 65
25.12.2021
16:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Димитријевић, Никола Ђокић, Делегат: Александар Тодоровић
74782 КК Беовук 72 : КК Мондо Баскет 63 : 80
26.12.2021
12:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Влаховић, Филип Конатар, Делегат: Зоран Нинков
74783 ОКК Београд : КК Беовук 72 85 : 61
22.01.2022
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Милош Јоксимовић, Алекса Игњатовић, Делегат: Зоран Нинков
74784 КК Младост : КК Торлак ОКК Београд 69 : 59
27.01.2022
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
74785 КК Жарково : КК Земун 59 : 74
23.01.2022
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Димитријевић, Лука Максимовић, Делегат: Никола Томић
74786 БКК Раднички : КК Визура 65 : 61
30.03.2022
15:20
Спортски центар Енфилд ( Волгина бб)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Рашинац
74787 КК Флеш : КК Слодес 57 : 65
24.01.2022
21:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Радовић, Дејан Живковић, Делегат: Никола Којић
74788 КК Мондо Баскет : КК Беко 52 : 61
27.02.2022
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Филип Конатар, Алекса Игњатовић, Делегат: Синиша Шарбајић
74789 КК Слодес : КК Мондо Баскет 78 : 53
27.01.2022
16:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
74790 КК Визура : КК Флеш 64 : 71
06.04.2022
15:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Небојша Перовић, Алекса Игњатовић, Делегат: Александар Варађан
74791 КК Земун : БКК Раднички 83 : 65
29.01.2022
14:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Димитријевић, Лука Максимовић, Делегат: Јован Михаиловић
74792 КК Торлак ОКК Београд : КК Жарково 81 : 64
16.03.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Душан Марчетић, Димитрије Карановић, Делегат: Ђорђе Илић
74793 ОКК Београд : КК Младост 63 : 69
30.01.2022
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Лука Максимовић, Петар Димић, Делегат: Зоран Нинков
74794 КК Беовук 72 : КК Беко 45 : 47
30.01.2022
16:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Љубомир Марковић, Филип Конатар, Делегат: Никола Којић
74795 КК Младост : КК Беовук 72 57 : 51
02.02.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Влаховић, Немања Кривокућа, Делегат: Слободан Каличанин
74796 КК Жарково : ОКК Београд 51 : 63
23.03.2022
20:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Кнежевић
74797 БКК Раднички : КК Торлак ОКК Београд 71 : 53
03.02.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74798 КК Флеш : КК Земун 55 : 65
10.02.2022
21:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Кривокућа, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Каличанин
74799 КК Мондо Баскет : КК Визура 49 : 77
03.02.2022
21:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Кнежевић
74800 КК Беко : КК Слодес 59 : 58
05.02.2022
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лука Максимовић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Тодоровић
74801 КК Жарково : КК Младост 62 : 73
23.02.2022
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Гојовић, Вук Иванчевић, Делегат: Ђорђе Илић
74802 БКК Раднички : ОКК Београд 75 : 67
06.02.2022
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Лука Максимовић, Саша Крсмановић, Делегат: Александар Толић
74803 КК Флеш : КК Торлак ОКК Београд 47 : 82
10.03.2022
21:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Филип Младеновић, Вук Иванчевић, Делегат: Никола Којић
74804 КК Мондо Баскет : КК Земун 64 : 92
17.03.2022
21:40
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74805 КК Беко : КК Визура 54 : 82
06.02.2022
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Димитријевић, Марко Пауновић, Делегат: Александар Тодоровић
74806 КК Беовук 72 : КК Слодес 44 : 67
04.03.2022
21:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Влаховић, Павле Шипка, Делегат: Зоран Нинков
74807 КК Визура : КК Слодес 75 : 78
13.02.2022
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Димитријевић, Немања Кривокућа, Делегат: Синиша Шарбајић
74808 КК Земун : КК Беко 99 : 57
16.02.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Павле Шипка, Делегат: Горан Радовановић
74809 КК Торлак ОКК Београд : КК Мондо Баскет 111 : 75
12.02.2022
11:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Предраг Ширко, Филип Младеновић, Делегат: Александар Толић
74810 ОКК Београд : КК Флеш 76 : 61
13.02.2022
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Предраг Ширко, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Рашинац
74811 КК Младост : БКК Раднички 70 : 63
15.02.2022
15:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Немања Кривокућа, Делегат: Никола Којић
74812 КК Жарково : КК Беовук 72 87 : 62
13.02.2022
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Лука Максимовић, Предраг Ширко, Делегат: Јован Чучуковић
74813 КК Слодес : КК Земун 57 : 64
23.03.2022
16:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Марија Ћирић, Владимир Поповић, Делегат: Ђорђе Илић
74814 БКК Раднички : КК Жарково 62 : 59
20.02.2022
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Филип Конатар, Делегат: Александар Толић
74815 КК Флеш : КК Младост 69 : 56
20.02.2022
17:00
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Лука Максимовић, Милош Прица, Делегат: Александар Рашинац
74816 КК Мондо Баскет : ОКК Београд 39 : 53
19.02.2022
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Милош Димитријевић, Александар Петровић, Делегат: Ђорђе Илић
74817 КК Беко : КК Торлак ОКК Београд 63 : 79
21.02.2022
16:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Антоније Луковић, Предраг Ширко, Делегат: Слободан Каличанин
74818 КК Беовук 72 : КК Визура 46 : 73
19.02.2022
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Павле Шипка, Филип Конатар, Делегат: Зоран Нинков
74819 КК Земун : КК Визура 77 : 53
28.02.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Горан Радовановић
74820 КК Торлак ОКК Београд : КК Слодес 68 : 74
26.02.2022
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Влаховић, Никола Ђокић, Делегат: Александар Рашинац
74821 ОКК Београд : КК Беко 86 : 68
26.02.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Влаховић, Марија Ћирић, Делегат: Зоран Нинков
74822 КК Младост : КК Мондо Баскет 78 : 47
26.02.2022
11:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Александар Петровић, Делегат: Никола Којић
74823 КК Жарково : КК Флеш 73 : 68
27.02.2022
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марија Ћирић, Ђорђе Маринков, Делегат: Александар Кнежевић
74824 БКК Раднички : КК Беовук 72 75 : 52
27.02.2022
20:20
Спортски центар Енфилд ( Волгина бб)
Лука Максимовић, Предраг Ширко, Делегат: Слободан Каличанин
74825 КК Слодес : ОКК Београд 53 : 61
17.03.2022
15:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Кнежевић
74826 КК Визура : КК Торлак ОКК Београд 70 : 75
03.03.2022
16:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Кнежевић
74827 КК Флеш : БКК Раднички 60 : 62
17.03.2022
21:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Влаховић, Милош Јоксимовић, Делегат: Ђорђе Илић
74828 КК Мондо Баскет : КК Жарково 49 : 70
03.03.2022
20:50
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Немања Кривокућа, Предраг Ширко, Делегат: Александар Кнежевић
74829 КК Беко : КК Младост 69 : 105
02.03.2022
16:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Предраг Ширко, Алекса Игњатовић, Делегат: Слободан Каличанин
74830 КК Беовук 72 : КК Земун 64 : 73
09.03.2022
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Предраг Ширко, Вук Иванчевић, Делегат: Зоран Нинков
74831 КК Торлак ОКК Београд : КК Земун 75 : 58
05.03.2022
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Саша Крсмановић, Немања Гојовић, Делегат: Горан Радовановић
74832 ОКК Београд : КК Визура 70 : 73
05.03.2022
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Саша Крсмановић, Немања Гојовић, Делегат: Горан Радовановић
74833 КК Младост : КК Слодес 57 : 74
07.03.2022
20:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Горан Радовановић
74834 КК Жарково : КК Беко 68 : 49
06.03.2022
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Ђокић, Ђорђе Маринков, Делегат: Александар Толић
74835 БКК Раднички : КК Мондо Баскет 76 : 51
09.03.2022
21:20
Спортски центар Енфилд ( Волгина бб)
Лука Максимовић, Филип Конатар, Делегат: Слободан Каличанин
74836 КК Флеш : КК Беовук 72 44 : 34
24.02.2022
21:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Александар Варађан
74837 КК Слодес : КК Жарково 80 : 70
01.04.2022
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Предраг Ширко, Петар Јанкулоски, Делегат: Тијана Брнић
74838 КК Визура : КК Младост 64 : 58
16.03.2022
21:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Никола Којић
74839 КК Земун : ОКК Београд 65 : 60
12.03.2022
11:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Петар Димић, Делегат: Александар Варађан
74840 КК Мондо Баскет : КК Флеш 60 : 62
12.03.2022
14:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Милош Димитријевић, Немања Кривокућа, Делегат: Никола Којић
74841 КК Беко : БКК Раднички 70 : 83
13.03.2022
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Тодоровић
74842 КК Беовук 72 : КК Торлак ОКК Београд 53 : 63
12.03.2022
12:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
Александар Петровић, Филип Младеновић, Делегат: Зоран Нинков
74843 ОКК Београд : КК Торлак ОКК Београд 74 : 86
19.03.2022
19:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
74844 КК Младост : КК Земун 57 : 70
20.03.2022
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Петар Јанкулоски, Душко Милаковић, Делегат: Стеван Радић
74845 КК Жарково : КК Визура 71 : 82
20.03.2022
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Прица, Срба Ерић, Делегат: Никола Томић
74846 БКК Раднички : КК Слодес 67 : 66
31.03.2022
15:20
Спортски центар Енфилд ( Волгина бб)
Немања Кривокућа, Марија Ћирић, Делегат: Александар Варађан
74847 КК Флеш : КК Беко 73 : 50
23.03.2022
21:00
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Антоније Луковић, Марко Богићевић, Делегат: Александар Варађан
74848 КК Мондо Баскет : КК Беовук 72 82 : 57
19.03.2022
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Вук Иванчевић, Ђорђе Маринков, Делегат: Александар Вранеш
74849 КК Слодес : КК Флеш 57 : 62
26.03.2022
13:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Петар Јанкулоски, Вук Иванчевић, Делегат: Михајло Костић
74850 КК Визура : БКК Раднички 66 : 73
27.03.2022
18:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Гојовић, Ђорђе Маринков, Делегат: Александар Варађан
74851 КК Земун : КК Жарково 90 : 75
27.03.2022
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Урош Чукић
74852 КК Торлак ОКК Београд : КК Младост 80 : 67
27.03.2022
11:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Влаховић, Марија Ћирић, Делегат: Слободан Каличанин
74853 КК Беко : КК Мондо Баскет 66 : 79
27.03.2022
13:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Тодоровић
74854 КК Беовук 72 : ОКК Београд 47 : 68
26.03.2022
11:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
Предраг Ширко, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Каличанин
74855 КК Младост : ОКК Београд 53 : 42
07.04.2022
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Огњен Ћурчић, Вук Иванчевић, Делегат: Ивана Антуновић
74856 КК Жарково : КК Торлак ОКК Београд 65 : 51
02.04.2022
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Лука Максимовић, Делегат: Миодраг Алексић
74857 БКК Раднички : КК Земун 73 : 59
06.04.2022
21:20
Спортски центар Енфилд ( Волгина бб)
Немања Кривокућа, Марија Ћирић, Делегат: Александар Варађан
74858 КК Флеш : КК Визура 58 : 49
02.04.2022
17:00
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Влаховић, Стеван Рашинац, Делегат: Никола Томић
74859 КК Мондо Баскет : КК Слодес 52 : 57
03.04.2022
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Огњен Ћурчић, Филип Конатар, Делегат: Ђорђе Илић
74860 КК Беко : КК Беовук 72 84 : 37
03.04.2022
18:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
Немања Гојовић, Ђорђе Маринков, Делегат: Александар Тодоровић
74861 КК Слодес : КК Беко 95 : 74
10.04.2022
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Кривокућа, Немања Гојовић, Делегат: Александар Варађан
74862 КК Визура : КК Мондо Баскет 64 : 69
11.04.2022
21:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Кривокућа, Петар Јанковић, Делегат: Слободан Каличанин
74863 КК Земун : КК Флеш 86 : 57
09.04.2022
13:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Милош Димитријевић, Делегат: Горан Радовановић
74864 КК Торлак ОКК Београд : БКК Раднички 83 : 62
09.04.2022
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Јелена Поповић
74865 ОКК Београд : КК Жарково 73 : 67
09.04.2022
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Јелена Поповић
74866 КК Беовук 72 : КК Младост 41 : 88
10.04.2022
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Филип Конатар, Душко Милаковић, Делегат: Слободан Каличанин