lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Мондо Баскет - КК Младост
(74756) 05.12.2021
Кадети/Квалитетна лига
КК Мондо Баскет
34
КК Младост
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.12.2021
12:20:00
Граовац (Батајница)
Павле Шипка, Филип Конатар. Делегат: Ивана Антуновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5