lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Земун
(74754) 04.12.2021
Кадети/Квалитетна лига
КК Визура
75
КК Земун
77
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
04.12.2021
11:00:00
Хала Визура Спорт
Павле Шипка, Петар Јанковић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5