lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Беовук 72 - БКК Раднички
(74758) 04.12.2021
Кадети/Квалитетна лига
КК Беовук 72
39
БКК Раднички
58
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
04.12.2021
16:40:00
Вук Караџић
Милан Костић, Петар Јанкулоски. Делегат: Александар Рашинац

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5