lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Мондо Баскет - КК Жарково
(74828) 03.03.2022
Кадети/Квалитетна лига
КК Мондо Баскет
49
КК Жарково
70
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.03.2022
20:50:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Немања Кривокућа, Предраг Ширко. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5