lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Слодес - КК Визура
(74741) 30.01.2022
Кадети/Квалитетна лига
КК Слодес
75
КК Визура
81
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.01.2022
16:20:00
Хала Слодес
Павле Шипка, . Делегат: Ивана Антуновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5