lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Флеш - ОКК Београд
(74743) 21.11.2021
Кадети/Квалитетна лига
КК Флеш
71
ОКК Београд
65
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.11.2021
15:20:00
Бора Станковић
Лука Максимовић, Саша Крсмановић. Делегат: Тијана Брнић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5