lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Беко - КК Земун
(74745) 20.11.2021
Кадети/Квалитетна лига
КК Беко
64
КК Земун
84
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
20.11.2021
18:00:00
Нова хала (Падинска Скела)
Александар Петровић, Петар Јанкулоски. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5